Çözüldü Windows 10 BIOS ekranında SSD gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umutx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma virüs bulaştı. Bu nedenle Windows'u sıfırlamak istediğimde anlamadığım bir biçimde sürekli mavi ekran hatası veriyor. Bende tekrardan Windows'u kurmak için bir USB hazırladım taktıgımda her şey sorunsuz ilerliyor ancak disk bölümüne geldiğimde sadece taktıgım HDD görünüyor. Bilgisayarımın SSD'sini görmüyor. Bu nedenle de işlem ilerlemiyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Merhaba. Eğer 11 ci nesil intel işlemcili bir bilgisayarsa bu video çözüm ola bilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de benzer bi sorunla karşılaşmıştım ve bu videodaki ikinci yöntemle çözmüştüm. Umarım işine yarar.
Merhaba. Eğer 11 ci nesil intel işlemcili bir bilgisayarsa bu video çözüm ola bilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben de benzer bi sorunla karşılaşmıştım ve bu videodaki ikinci yöntemle çözmüştüm. Umarım işine yarar.

Çözüm
Merhaba. Eğer 11 ci nesil Intel işlemcili bir bilgisayarsa bu video çözüm olabilir.

Ben de benzer bir sorunla karşılaşmıştım ve bu videodaki ikinci yöntemle çözmüştüm. Umarım işine yarar.

Bu yöntem işime yaradı çözdüm teşekkür ederim.

Geri
Yukarı