Windows 10 Bir Harika!

Windows 10 işletim sistemi değil ki. Daha Preview sürümünde. İşletim sistemi olarak piyasaya sürüldüğünde görüşlerinizi paylaşırsanız adam gibi karşılarız. Sizin şu an yaptığınız şey geliştiriciler için olan şeyi sömürmekten başka bir şey değil benim için. RAM 2 GB olabilir ama 64 bit kurması daha iyi.

Windows 10 işletim sistemi değil ki. Daha Preview sürümünde. İşletim sistemi olarak piyasaya sürüldüğünde görüşlerinizi paylaşırsanız adam gibi karşılarız. Sizin şu an yaptığınız şey geliştiriciler için olan şeyi sömürmekten başka bir şey değil benim için. RAM 2 GB olabilir ama 64 bit kurması daha iyi.

1. Ben Windows 10'a tam işletim sistemi demedim hatalar tabi var çünkü deneme sürümü yeni çıktı.
2. Bu sömürme değildir. Yeni çıkan işletim sistemi veya programlar eleştiriye açık olmalıdır ki insanlar fark edebilsin. (performansı, donıımsal sorunları vs.)
3. 2 gb ram olan sisteme 64 bit kurmak bence saçma, 32 bit kurduğunuzda daha çok performans hissedilir. Kendim denediğim için biliyorum. Herkesin görüşü farklı tabi.

Windows 10 Boştayken Bile 1GB Ram Harcıyor.

8.1'de 1 GB Harcıyor boştayken. Zaten Windows 10, 8.1'in geliştirilmişi, adı 8.2 olsa çok daha ilgi çekerdi bence ama artık olanlar oldu. Sizinde 8.1'i bu kadar kötülemenize gerek yok.
upload_2014-10-12_23-10-48.png

Bence yeni bir işletim sistemi çıktığında hemen atlamayın. 6-7 ay sonra yüklemeyi gerçekleştirin geçen bu süre zarfında sıkıntıları için güncelleştirmeler yapılmış bir çok sıkıntısınında çözümlenmiş olduğunu görürsünüz. IOS 8 bence buna bir örnektir. Yükleyenlerin çoğu eski işletim sistemlerine dönmek istiyor.

Görüşünüze katılıyorum. Biraz sabır ve bırakın sorunlar çözülsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belkide aranızdaki makina açısından en düşük benimkidir ama ben w8.1 sürümünden aldığım performansı hiçbirinden alamadım. w8.1 asla kötü bir işletim sistemi değil. w10 u merak ettim ancak kurmayacağım. En azından TR dil paketine kadar :)

Buda emektarım
Yakın zamana kadar ekran kartı kullanıyordum ama oda mefta oldu anakarttan giriyoruz artık :)
128 mb
Yanında bide 1tb hdd kullanıyorum.
3885incie3787915.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı