Windows 10 birlikte aç menüsünden uygulama kaldırma

M4RSS

Femtopat
Daha fazla  
1708521864895.png

1708521916792.png

Gördüğünüz gibi yanlışlıkla bir dosya için bu uygulamayı seçtim. Bunu nasıl kaldırabilirim? Dosya şu şekil görünmeye başladı.

Dosya Ekleri

• 1708521832171.png
    1708521832171.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 15
  1. Başlat menüsünü açmak için "Başlat" düğmesine tıklayın veya Windows tuşuna basın.
  2. Birlikte aç menüsünü görmek için Başlat düğmesine tıkladıktan sonra, sağ üst köşedeki dikey üç noktaya tıklayın.
  3. Açılan menüde, "Birlikte aç" seçeneğine tıklayın.
  4. Birlikte aç menüsünde, kaldırmak istediğiniz uygulamanın yanındaki "Daha fazla" düğmesine sağ tıklayın veya üzerine gelin.
  5. Açılan listeden "Birlikte aç'tan kaldır" seçeneğini seçin.

1. Başlat menüsünü açmak için "Başlat" düğmesine tıklayın veya Windows tuşuna basın.
  2. Birlikte aç menüsünü görmek için Başlat düğmesine tıkladıktan sonra, sağ üst köşedeki dikey üç noktaya tıklayın.
  3. Açılan menüde, "Birlikte aç" seçeneğine tıklayın.
  4. Birlikte aç menüsünde, kaldırmak istediğiniz uygulamanın yanındaki "Daha fazla" düğmesine sağ tıklayın veya üzerine gelin.
  5. Açılan listeden "Birlikte aç'tan kaldır" seçeneğini seçin.
sağ üst köse derken ?

sağ üst köse derken ?
Şuan Windwos 10'um olmadığı için bakamıyorum fakat böyle yapıldığını hatırlıyorum.

Bir de böyle bir yöntem buldum bunu da deneyin isterseniz :
  1. Başlat menüsünü açın.
  2. "Tüm Uygulamalar" seçeneğine tıklayın veya dokunun. Bunu yaparak, bilgisayarınızda yüklü olan tüm uygulamaların listesini görebilirsiniz.
  3. İlgilendiğiniz uygulamayı bulun ve üzerine sağ tıklayın. (Dokunmatik ekranlı cihazlarda, uygulamanın üzerine basılı tutun.)
  4. Açılan menüden "Bu aygıtta aç" veya "Aç" seçeneğine tıklayın.
  5. Ardından, "Bağlantıyı Kaldır" seçeneğine tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı