Windows 10 Bluetooth Bu Cihazda Kullanılamıyor

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar. Arkadaşlar bilgisayarımda Bluetooth kullanmaya çalışıyorum ama daha tarama bile yapmadan ''Bağlanılamadı'' yazıyor. Bluetooth sorun gidericiyi açtığımda ise ''Bluetooth bu cihazda kullanılamıyor, bu bilgisayara bluetooth özelliği eklemek için harici bir bağdaştırıcı kullanmayı deneyin'' diyor. Ne yapmalıyım?

Windows'um orjinal ve lisanslı.

Son düzenleme:
Merhabalar. Arkadaşlar bilgisayarımda Bluetooth kullanmaya çalışıyorum ama daha tarama bile yapmadan ''Bağlanılamadı'' yazıyor. Bluetooth sorun gidericiyi açtığımda ise ''Bluetooth bu cihazda kullanılamıyor, bu bilgisayara bluetooth özelliği eklemek için harici bir bağdaştırıcı kullanmayı deneyin'' diyor. Ne yapmalıyım?

Windows'um orjinal ve lisanslı.
Anakartında Bluetooth özelliği yok. Usb şeklinde Bluetooth adaptörleri var onlardan alırsan sorunun çözülür.
Misal ;

Anakartında Bluetooth özelliği yok. Usb şeklinde Bluetooth adaptörleri var onlardan alırsan sorunun çözülür.
Misal ;
Bluetooth özellikli en düşük B450 anakart ne peki?
Anakartımı değiştirmek istemiyorum sadece bir bluetooth özelliği için ama böyle adaptörlerede bulaşmayı istemiyorum ya.
Bilgisayarınızda Bluetooth bağlantısı için herhangi donanım var mı?
Ben Bluetooth kullanmak için donanıma ihtiyaç olduğunu bile bilmiyordum hocam.

Merhaba ben de aynı sorunla karşılaşıyorum ancak benim bilgisayarımda Bluetooth kullanılıyordu. Birkaç gün önce aniden kayboldu anakartım aynı anakart. Harici bağdaştırıcı kullanmadan Bluetooth'umu düzelyebilir miyim?

Merhaba ben de aynı sorunla karşılaşıyorum ancak benim bilgisayarımda Bluetooth kullanılıyordu. Birkaç gün önce aniden kayboldu anakartım aynı anakart. Harici bağdaştırıcı kullanmadan Bluetooth'umu düzelyebilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim anakartım Bluetooth desteklemiyormuş ki. Sorun bilgisayarda değilmiş yani. Sizde de aynı sorun varsa şu yukarıda atılan linkten satın alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı