Windows 10 "bootrec /fixboot" hatası

exion0

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma Garuda Linux yükledim ve sonradan sildim, yanlışlıkla yeniden başlattım ama sonradan Ubuntu'da WoeUSB ile Windows 10 flashı yaptım. Boot'u düzeltmek için flashtan CMD'ye girdim ve bootrec /fixmbr ve sonradan fixboot yaptım. Ama fixbootta "Birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor. Lütfen tüm gereken dosya sistemi sürücülerinin yüklü olduğundan ve birimin bozuk olmadığından emin olun" hatası aldım. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma Garuda Linux yükledim ve sonradan sildim, yanlışlıkla yeniden başlattım ama sonradan Ubuntu'da WoeUSB ile Windows 10 flashı yaptım. Boot'u düzeltmek için flashtan CMD'ye girdim ve bootrec /fixmbr ve sonradan fixboot yaptım. Ama fixbootta "Birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor. Lütfen tüm gereken dosya sistemi sürücülerinin yüklü olduğundan ve birimin bozuk olmadığından emin olun" hatası aldım. Çözümü nedir?
Disk GPT mi MBR mi?

Bahsettiğiniz GNU/Linux dağıtımını Windows ile çoklu önyükleme mi yaptınız? Yoksa sadece o dağıtımı mı kurdunuz?
Dual boot ile kurdum, ama yere ihtiyacım olduğu için sildim. Ama yanlışıkla restart attım grub bootloaderı silmeden.
Dual Boot ile kurdum, ama yere ihtiyacım olduğu için sildim. Ama yanlışlıkla restart attım grub Bootloader'ı silmeden.

Ayrıca sistem geri yükleme noktam var, kullanırsam düzelir mi?

Son düzenleme:
Bilgisayarıma garuda Linux yükledim ve sonradan sildim, yanlışlıkla yeniden başlattım ama sonradan Ubuntu'da WoeUSB ile Windows 10 flashı yaptım. Boot'u düzeltmek için flashtan CMD'ye girdim ve bootrec /fixmbr ve sonradan fixboot yaptım. Ama fixbootta "birim, tanınan bir dosya sistemi içermiyor. Lütfen tüm gereken dosya sistemi sürücülerinin yüklü olduğundan ve birimin bozuk olmadığından emin olun" hatası aldım. Çözümü nedir? Ayrıca bir sistem geri yükleme noktam var, onu kullanırsam düzelir mi?

Geri
Yukarı