Çözüldü Windows 10 "Bozuk Görüntü 0xc000012f" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

screwhead

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, aşağıda belirtilen hatayı neredeyse her uygulamada alıyorum. Bilgisayarı yeni formatladım.

IMG_20210506_113148.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayara tekrar format attım ve driverları, uygulamaları yüklemeden önce ve sonra SFC /scannow ve DISM işlemlerini uyguladım şu anda herhangi bir hata bulunumadı. İşlemler sıkınıtısız bir şekilde tamamlanmış gözüküyor. Herkese yardımları için teşekkür ederim.
Deniyorum.

Sanırım bazı paketler bozulmuş. Bunları bilmeden indiremezsiniz. SFC/Scannow çalışmışken DISM komutlarını uygulamayı deneyin. Chkdsk /scan komutunu da uygulayın.
Sanırım bazı paketler bozulmuş. Bunları bilmeden indiremezsiniz. SFC/Scannow çalışmışken DISM komutlarını uygulamayı deneyin. Chkdsk /scan komutunu da uygulayın.

1620315222579.png

Sonuçlar.

Bilgisayara tekrar format attım ve driverları, uygulamaları yüklemeden önce ve sonra SFC /scannow ve DISM işlemlerini uyguladım şu anda herhangi bir hata bulunumadı. İşlemler sıkınıtısız bir şekilde tamamlanmış gözüküyor. Herkese yardımları için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı