Çözüldü Windows 10 "Bozuk Görüntü 0xc000012f" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

screwhead

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, aşağıda belirtilen hatayı neredeyse her uygulamada alıyorum. Bilgisayarı yeni formatladım.

IMG_20210506_113148.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayara tekrar format attım ve driverları, uygulamaları yüklemeden önce ve sonra SFC /scannow ve DISM işlemlerini uyguladım şu anda herhangi bir hata bulunumadı. İşlemler sıkınıtısız bir şekilde tamamlanmış gözüküyor. Herkese yardımları için teşekkür ederim.
Vallahi hocam bilemedim eğer bilgisayarınızda virüslü olabileceği bir şey varsa yapın yani.

Hocam siz bu konuda daha bilgilisinizdir de bende virüsden olacağını pek sanmıyorum. İsterseniz indirilenler dosyamı ve program listemi atabilirim.
HDD'yi başka bir bilgisayarda deneme şansınız var mı?

Bir tane PC olması lazım çalıştırmaya çalışayım.
Hocam siz bu konuda daha bilgilisinizdir de bende virüsden olacağını pek sanmıyorum. İsterseniz indirilenler dosyamı ve program listemi atabilirim.

1 haftadır maalesef hatalar silsilesi içine girmiş bulunmaktayım yeni bir HDD almak acaba bu hatayı kökten çözer mi?

Yani haklısınız ama bazen virüste yol açabiliyor o yüzden bende önlem almak istedim sonuçta ama isterseniz yapabiliriz.

1 haftadır maalesef hatalar silsilesi içine girmiş bulunmaktayım yeni bir HDD almak acaba bu hatayı kökten çözer mi?

Yeni bir tane işinizi halledebilir, evet.

Geri
Yukarı