Windows 10 "bu cihazın güvenlik ayarlarındaki bir değişiklik nedeniyle Pin'iniz artık kullanılamıyor"

Maestro869

Decapat
Monster bilgisayarımı bakım ve BIOS güncellemesi için servise verdim. Cihazı geri aldığımda başlıkta yazılı sayfa karşıma geldi ve Microsoft hesabıma eski telefon numaram kayıtlı olduğu için cihazımı etkinleştiremedim. İnternette bulabildiğim tüm yöntemleri denedim geri yükleme yapmaya çalıştım ama çözüm bulamadım. Microsoft telefon numarası değişimi için 30 gün bekletiyor ancak benim bu kadar beklemem mümkün değil. Bilgisayarımda 256 GB ve 512 GB olmak üzere 2 tane M.2 SSD var. Normalde Windows 256 GB'lık C diskine yüklü 512 GB'lık diğer diske yeniden Windows 10 kurdum ve eski işletim sistemindeki dosyalara erişip yeni Windows'a kopyalamayı denemek aklıma geldi ama eski dosyalara erişemedim. Uzun lafın kısası fotoğraflar ve başlıkta da görünen hatanın bir çözümü var mı? Eğer yoksa bana dosyaları kurtararak yeni kurduğum Windows'tan devam etmemi sağlayacak bir yöntem var mı? O da yoksa ne yapmam gerekir? Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı