Çözüldü Windows 10 Build 9841 yavaş internet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berke Göktuna

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Technopat'taki linklerden Windows 10 yükedim. Oldukça memnundum. Taa ki internete girene kadar... İnternet hızım 1,5 Mbit idi. Şu an 200 KB. Windows 8.1'e dönmek istiyorum; ama inmiyor. %1-2 olunca iptal oluyor. Bilgisayarım ASUS N550jk. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Edit: Bir de driver falan bulabilirseniz sevinirim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'taki linklerden Windows 10 yükedim. Oldukça memnundum. Taa ki internete girene kadar... İnternet hızım 1,5 Mbit idi. Şu an 200 KB. Windows 8.1'e dönmek istiyorum; ama inmiyor. %1-2 olunca iptal oluyor. Bilgisayarım ASUS N550jk. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Edit: Bir de driver falan bulabilirseniz sevinirim :D

Internetiniz TTNet mi?

Ben internet hızı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım? Acaba, sizin modemden kaynaklanan internet problemi Windows 10 kurduğunuz güne denk gelmiş olabilir mi? :)

Zaten AMD kullanmıyorum.i7 4700HQ ve NVIDIA GTX850M 4GB varsiyonu var.
Bende hp probook 4530s hem amd radeon hd 7000m hemde intel hd 3000 ikisde var. Amma amde yuklenince ekran acilmiyor uyumsuzluk var. Bu uyumsuzluk 8.1 de de gosterdi kendini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben internet hızı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım? Acaba, sizin modemden kaynaklanan internet problemi Windows 10 kurduğunuz güne denk gelmiş olabilir mi? :)
Sanmıyorum ; çünkü diğer bilgisayarımda 1,5 Mbit. Üstelik iki modemde de denedim. Peki Driverları nasıl bulabilirim.

Son düzenleme:
İyi de Windows 10 çıkmadı ki ona göre driver bulasın. :) Bu sadece teknik ön izleme sürümü. Bulduğun en güncel sürücüyü dene, büyük ihtimal işini görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı