Çözüldü Windows 10 Build 9841 yavaş internet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dostum, Windows 10'u denedin ve 8.1'e geri dönmek istiyorsun. Bunun için de internetten 8.1'i indireceksin ama şu anda internetin yavaş ve indiremiyorsun. Sorununu doğru anladım herhalde? Ben de diyorum ki normalde 8.1'e çıkmış en güncel sürücüyü indir ve kur. İnternet hızının bu şekilde iyileşebileceğini ima ediyorum.

Dostum, Windows 10'u denedin ve 8.1'e geri dönmek istiyorsun. Bunun için de internetten 8.1'i indireceksin ama şu anda internetin yavaş ve indiremiyorsun. Sorununu doğru anladım herhalde? Ben de diyorum ki normalde 8.1'e çıkmış en güncel sürücüyü indir ve kur. İnternet hızının bu şekilde iyileşebileceğini ima ediyorum.
Aynen doğru anlamışsın. Önerini deneyeceğim. Saol :D

Edit:Çok Teşekkürler dostum. Sorunu çözüldü ;D

Son düzenleme:
Intel(R) Dual Band Wireless-N 7260 , Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter , Realtek PCIe GBE Family Controller Üçüne de kurdum.Hangisi işe yaradı emin değilim.

Rica ederim. :) Bu arada sorunun çözülmemesi mümkün değil çünkü hepsini karıştırıp atom sürücü yapmışsın. :D

2021'den merhaba 2015'te Windows 10 final sürümünde Build 9841 çöpe atılıp bambaşka bir tasarıma imza atıldı 6 gün sonra Win 11 çıkacak.

Geri
Yukarı