Windows 10 Chrome DNS Probe Fınıshed No Internet Hatası

Mütalam

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'a güncelleme geldikten sonra internete giremiyorum. Sorunum internetten dolayı değil. Sadece bilgisayarımdaki yüklü tarayıcılarla bağlanamıyorum internete. Şu anda Windows Mağaza'dan indirdiğim ''Google Search'' ile girebiliyorum. Bilgisayarımda Chrome ve İnternet Explorer yüklü ve ikisi de hata veriyor. Tarayıcı ile bağlanamadığımdan başka bir tarayıcı da yükleyemiyorum. (Opera, Safari vs.) Ayarları kurcaladım ancak Windows 10 İngilizce olduğundan pek bir şey anlamadım. Chrome'un hatası da şu şekilde:

Kod:
İnternet bağlantınızı kontrol edin, kabloları kontrol edin ve kullandığınız yönlendiricileri, modemleri veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
Güvenlik duvarınızın veya virüsten korunma programınızın ayarlarından, Chrome'un ağa erişmesine izin verin.
Ağa erişmesine izin verilmiş bir program olarak zaten listelenmişse listeden kaldırıp tekrar eklemeyi deneyin.
Hata kodu: DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı