Windows 10 CMD ile crackledim nasıl eski haline alırım?

emreaslan1

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 Pro kurdum PC'ye ve CMD komut sistemine internetten bulduğum komutlarla orijinal hale getirdim bunun zararının olduğunu düşünüyorum.

Arka planda çalışan bir sistem inmiş gibi performansa etkisi var mı? Nasıl düzeltirim eski haline ya da format mı atmalıyım?

Windows 10 Pro kurdum PC'ye ve CMD komut sistemine internetten bulduğum komutlarla orijinal hale getirdim bunun zararının olduğunu düşünüyorum.

Arka planda çalışan bir sistem inmiş gibi performansa etkisi var mı? Nasıl düzeltirim eski haline ya da format mı atmalıyım?
KMS serverlerine ping attın bir sıkıntı yok. Normalde 80 gün daha sana deneme sürümü uzatması yapar bir zararı olmaz.
Orijinal hale getirmediniz hala korsan kullanıyorsunuz.Temiz Windows 10 kurulumu yapıp OEM key satın alın.
Korsan olan bir nokta yok deneme sürümünü uzattı temiz kuruluma falan da gerek yok.

Hocam tahmin edeyim KMS. Services gibi bir komut yazdınız. Win 8.1'i uzun süre öyle kullandım, bir sıkıntısını görmedim ama Recep hocamın söylediğine göre o bağlanılan sunucu değişirse vay halimize :D. Neyseki Win 8.1i vicdan azabı yüzünden çok az kullanıyorum şu anda.
(Yanlış hatırlıyor olabilirim ya da yanlış anlamış)

Buldum, sizde okuyun isterseniz.

(Baştan hata yapmışsınız anlayacağınız, ben ilk başta yanlış okumuş sanırım. Dediklerim hala geçerli)

Son düzenleme:
Temiz kurulum ile kalkar. OEM Key alıp kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı