Windows 10 CMD ile etkinleştirmeyi silme

Maalesef var Key aldıktan sonra DLL dosyaları değişmiyor veya sizin account bilgileriniz. Ama uğraşmak istemiyorsanız bunun olacağına ben çok inanmıyorum, gözlüm rahat etsin derseniz format atın.

Tamamdır temiz kurulum yapayım o zaman teşekkürler konu kitlenebilir.

Korsan Key olduğuna emin misiniz, o bir trial yani deneme sürümü Key'i olabilir.

Muhtemelen çünkü CMD üzerinden başka bir sunucuya bağlanılmıştı.
Korsan Key olduğuna emin misiniz, o bir trial yani deneme sürümü Key'i olabilir.

Bir de Windows etkinleştirilmedi diyiyor ama cihaz özelliklerinde gözüküyor.

Hocam benim bildiğim kadarıyla, moderatör arkadaş da aynı şeyi söylemişti, o bir hata. Yani korsan etkinleştirip format atınca yine etkinleştirilmiş gözüküyor ama hiç bir sorun teşkil etmiyor. Virüs felan olmaz merak etmeyin. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sonuçta format esnasında windows baştan kuruldu.

Bağlanılan sunucu orijinal kms sunucusu ise sorun yok, ancak orijinal kms sunucusu değilse lisansı kaldırmanız gerekmekte.

Hocam benim bildiğim kadarıyla, moderatör arkadaş da aynı şeyi söylemişti, o bir hata. Yani korsan etkinleştirip format atınca yine etkinleştirilmiş gözüküyor ama hiçbir sorun teşkil etmiyor. Virüs falan olmaz merak etmeyin. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sonuçta format esnasında Windows baştan kuruldu.

Teşekkürler içim rahatladı sonunda.
Bağlanılan sunucu orijinal KMS sunucusu ise sorun yok, ancak orijinal KMS sunucusu değilse lisansı kaldırmanız gerekmekte.

Lisansı kaldırmıştım zaten.

Geri
Yukarı