Windows 10 Creators Masaüstü Simgelerinin Yeri Değişmemesi

Emre ERÇ

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 güncellenince masaüstü simgeleri istedigim yere koyamıyorum. Aşağıya koyamıyorum.

Taslak.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de mevcut, çözüm bulabilen var mı? Ben sol alttaki yere koyamıyorum sadece alt tarafa koyabiliyorum ama sol alta almıyor hiçbir şey. Sol alta simge koymaya çalıştığım zamanda alt tarafdaki diğer simgeler sapıtıyor.

Simgeyi biraz küçültürseniz fare ile pek boşluk kalmayacaktır yeni güncelleme ile böyle bir şey yapmışlar herkeste öyle.

Simgeyi büyütürseniz bir tık daha göze pek bakmayacaktır.

Masaüstünde boş bir yere sol tıklayın. Ardından CTRL'ye basılı tutarken farenin tekerleğini döndürün. Bu şekilde boyut ayarlayabilirsiniz. Ya da belirli boyutları kullanmak için masaüstünde boş bir yere sağ tıklayın. Görünüm satırına gelin, orada "Büyük, Orta Boyutlu ve Küçük" simgeler seçenekleri mevcut.

Masaüstünde boş bir yere sol tıklayın. Ardından CTRL'ye basılı tutarken farenin tekerleğini döndürün. Bu şekilde boyut ayarlayabilirsiniz. Ya da belirli boyutları kullanmak için masaüstünde boş bir yere sağ tıklayın. Görünüm satırına gelin, orada "Büyük, Orta Boyutlu ve Küçük" simgeler seçenekleri mevcut.
Sonunda düzeldi. Eyvallah. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı