Windows 10 Creators sonrası FPS sorunu

octaviavrs

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Windows 10 Creators güncelledikten sonra LOL'de ekran kartı %60 ile çalışmaya başladı, FPS düşüşleri, ara ara donmalar oluyor. Xbox DVR'yi kapattım, ekran kartını güncelledim ama düzelmedi. Ekran kartım GT650M. Normalde en az 100 FPS alırken şimdi 20'lere kadar düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de mevcut. Sistem özelliklerim;
İntel i7 2630QM
ATI HD6770M
Samsung 750 EVO 250 GB
640 GB 5400 RPM HDD
6 GB DDR3 1333 MHz RAM
işletim sistemi Windows 10 Home 1703
Not: Ekran kartımın driverları günceldir. Güncelleştirmelerin hepsi yapılmıştır. LOL oyununda sıkıntı yaşamaktayım. Öncesinde böyle bir durum söz konusu değildi. Oyunun bakım ve ayarları yapılmıştır, sonuç değişmemiştir. Ustadlarım yorumlarınız nelerdir? Uygulamamız gereken yollar nelerdir? Ayrıca oyun SSD içerisindedir. @BERWAR @Neurevt @Murat5038

Teşekkür ederim. @Murat5038

Güncellemeleri denetle dedikten sonra, yeni gelen güncellemeyi yaptım. Sonrasında aşağıda fotoğrafını paylaşacağım şekilde ayarları değiştirdim ve eski FPS değerlerine yakın değerler almaya başladım.
Seçili olanları kaldırınız. ''Oyun çubuğu kullanarak yayınlayın'' kısmını kapalı olarak değiştiriniz.

Dosya Ekleri

• Oyun Cubuğu.PNG
    Oyun Cubuğu.PNG
    16,2 KB · Görüntüleme: 241
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı