Windows 10 Critical Process Died Hatası

elvancetin

Hectopat
Bugün 4 defa üst üste CRITICAL_PROCESS_DIED hatası aldım. Daha önce bu hatayı alıyordum ancak, hiç bu denli üst üste hata vermedi. 3 günde bir verirdi. Araştırdım ve verilen tüm adımları harfiyen uygulamama rağmen bir türlü çözüm bulamadım. Bugün de kendin bezdirme noktası getirdi bu hata. Dump dosyalarını upload edeceğim. Umarım bir çözüm bulabiliriz bu hataya. Minidump

Şunu da eklemek isterim. Ben daha önce format atarken bir ara hiç uğraşmak istemedim ve BIOS'a girmeden direkt olarak exe üzerinden format attım. Bu bir sorun çıkartır mı diye araştırdığım da "sadece eksik dosyalar varsa tamamlar hiçbir virüse veya diğer dosyalara dokunmaz" diye bir yazı okumuştum. Gerçekten böyle mi oluyor yoksa bir problem çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında temiz bir kurulum çözer ama kurulumdan önce RAM'leriniz ve diskinizi test edin hatta işlemcinizi de test edin garanti olsun eğer donanımlarınız testten sorunsuz çıkarsa Windows 10 son sürümünü USB belleğe yazdırıp temiz kurulum yapın. Tavsiye olarakta Wİndows 10'u lisanslı kullanın.

Aslında temiz bir kurulum çözer ama kurulumdan önce RAM'leriniz ve diskinizi test edin hatta işlemcinizi de test edin garanti olsun eğer donanımlarınız testten sorunsuz çıkarsa Windows 10 son sürümünü USB belleğe yazdırıp temiz kurulum yapın. Tavsiye olarakta Wİndows 10'u lisanslı kullanın.

RAM testlerini yaptım ve bir problem çıkmadı. HDD ve işlemci testini de yapayım. Windows'um lisanslı bu yüzden format atmak istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı