Windows 10 CS GO Tam Ekran Sorunu

Windows 8.1'de rahat rahat tam ekran yaptığım CS:GO, kullanmadığım program ve yöntem kalmamasına karşın Windows 10'da 4:3 yaptığımda tam ekran oynanmıyor, yanlarda siyah bölgeler kalıyor. Çözüm bulabilen var mı? Yoksa hala devam mı? :(

ARKADASLAR SORUNU CÖZMEK BASİT CS GO BASLATMA SECENEKLERİNE -w 1024 -h 768 -fullscreen YAZARAK CÖZEBİLİRSİNİZ. HAYIRLI FORUMLAR

Windows 8.1'de rahat rahat tam ekran yaptığım CS:GO, kullanmadığım program ve yöntem kalmamasına karşın Windows 10'da 4:3 yaptığımda tam ekran oynanmıyor, yanlarda siyah bölgeler kalıyor. Çözüm bulabilen var mı? Yoksa hala devam mı? :(
Nvidia ekran kartı kullanıyorsan nvidia denetim masasından ekran ayarlarından tam ekran yapmalısın.

Merhaba arkadaşlar Windows 8 kullanırken görüntü ayarlarından tam ekrana ölçeklendir olarak seçtiğimde hangi çözünürlükte oynarsam oynayım tam ekran oluyordu. Windows 10'a güncelledim ve aynı ayarı yaptığımda tam ekran olmuyor sağ ve sol kısımda siyah boşluklar oluyor çözümü nedir?
16:10 olarak ayarlamayı denedin mi

kesinlikle işe yarıyor win 10 dayım günlerdir arıyordum çözümünü bulunca hemen paylaşayım dedim. Ayrıca ctrl + alt + f11 sadece win 10 da değil win 8 de ve win 7 dede oluyor
bende de oyunu tam ekrana aldım oyunu açıyorum masa üsütnü gösteriyor ve oyun penceresi görev çubuğunda gözüküyo ama masaüstü avr ekranda ve her şey büyük gözüküyo bunun çözümü nedir acaba bilenler yazabilir mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı