Windows 10 Defender durduk yere çalışmıyor

X3uCUT

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtım bir 5-6 dakika oyun oynadım sonra oyunda ani FPS düşüşü oldu.
Sonra ne oldu diye gizli simgeleri göstere bastım ve gördüm ki Windows Defender durmuş(kırmızı çarpı işareti verdı üstünde) üstüne tıkladığımda Windows Defender'ı tekrar başlat diye bir seçenek vardı simgeye tıkladım ve Windows Defender eski haline eylem gerektirmiyorsa (yeşil tik) döndü bilgisayarıma virus bulaşabilecek bir siteye girdim mi hatırlamıyorum bilgisayarın güç kullanımıda azdı görev yöneticisine baktığımda ( CPU %2 bellek %20 disk %0 GPU %0)
Bilgisayarıma virus bulaşmış olabilir mi?

Bilgisayarı açtım bir 5-6 dakika oyun oynadım sonra oyunda ani FPS düşüşü oldu.
Sonra ne oldu diye gizli simgeleri göstere bastım ve gördüm ki Windows Defender durmuş(kırmızı çarpı işareti verdı üstünde) üstüne tıkladığımda Windows Defender'ı tekrar başlat diye bir seçenek vardı simgeye tıkladım ve Windows Defender eski haline eylem gerektirmiyorsa (yeşil tik) döndü bilgisayarıma virus bulaşabilecek bir siteye girdim mi hatırlamıyorum bilgisayarın güç kullanımıda azdı görev yöneticisine baktığımda ( CPU %2 bellek %20 disk %0 GPU %0)
Bilgisayarıma virus bulaşmış olabilir mi?
Bunun tek cevabı Malwarebytes adlı virüs tarama uygulaması ile bilgisiyarını full tarama yaptırmak tarama pc özeliklerine göre süresi degişebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı