Windows 10 Defender Sildiği Virüs Tekrar Çıkması

Canemre35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Benim sistemimde Windows 10 işletim sistemi yüklü ve Windows'un kendi Antivirüs programını kullanıyorum. Bilgisayarı ne zaman açsam direkt bildirim geliyor virüs bulundu diyor ve hep aynı virüsü gösteriyor. Sil diyorum siliyor sonra bilgisayarı açıp kapatınca tekrar aynı virüsü buluyor. 2 sorum var.

1- Bulduğu dosya virüs mü?
2- Bulduğu dosya virüs ise silemiyor mu?

technopat.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabilir misin bilmem ama en garanti yöntem norman malware antivirus programı. Baya uzun bir vakit bilgisayarı tarıyor ve bulduğu tüm hataları ve virüs problemlerini hallediyor. Bu söylediğim antivirüs programı kurulum istemiyor, indiriyorsun çalıştırıp bir iki ayar yaptıktan sonra o kendisi işi hallediyor. Tabi garanti bir yöntem istersen format, bunu sizde biliyorsunuzdur.

Bulabilir misin bilmem ama en garanti yöntem norman malware antivirus programı. Baya uzun bir vakit bilgisayarı tarıyor ve bulduğu tüm hataları ve virüs problemlerini hallediyor. Bu söylediğim antivirüs programı kurulum istemiyor, indiriyorsun çalıştırıp bir iki ayar yaptıktan sonra o kendisi işi hallediyor. Tabi garanti bir yöntem istersen format, bunu sizde biliyorsunuzdur.
Öncelikle tavsiyeniz için teşekkürler. Bilgisayar daha yeni format' lı. Format atalı daha 2 hafta oldu. Dediğiniz programı deneyeceğim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı