Windows 10 Defender sorunu

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Screenshot_2.png

Arkadaşlar yaklaşık 2 gün önce bir .bat dosyası açtım oyunlardaki FPS'i arrtırmak için ve Windows Defender'i kapattı. Allah'tan ekstradan 2 tane antivirüs programım var birisi Malwarebytes birisi Kaspersky Security Cloud Free ikisi de şu an aktif halde çalışıyor ama ben Windows defenderide etkinleştirmek istiyorum geri. Ama etkinleştirmeye çalıştığımda böyle bir yerde takılıyor hizmetlerden Windows Defender'i otomatiğe almaya çalıştığımda da erişim engellendi yazısı geliyor ekrana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açtığınız .bat dosyasının yazılımınızı değiştirme ihtimali var mı? Güvenilir miydi?

Windows ve tehdit korumasına tıkladınız mı?
Windows ve tehdit korumasına tıkladınız mı?
Hayır öyle birşeye tıklamadım.
Açtığınız .bat dosyasının yazılımınızı değiştirme ihtimali var mı? Güvenilir miydi?
Güvenilir birşeydi sadece fps düşüren hizmetleri 2 tıkla kapatmak için olan bir .bat'tı

• Performans arttırma araçları AV'leri devre dışı bırakır. Windows grup ilkelerinden kontrol edin.
  • Bu videodaki adımları gerçekleştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Windows Defender yeterince iyi bir AV değil. imzamdan 360 TS indirip kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Performans arttırma araçları Av'leri devre dışı bırakır. Windows grup ilkelerinden kontrol edin.
  • Bu videodaki adımları gerçekleştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Windows Defender yeterince iyi bir av değil. İmzamdan 360 ts indirip kullanabilirsiniz.

Kaspersky Security Cloud Free ve Malwarebytes yazılımları yüklü zaten şu an bilgisayarımda ama ilgilendiğiniz için teşekkürler 360 ts de trojanleri iyi buluyor diyorlar 360 ts yi de kursam 3 anti virüs kullansam sıkıntı olur mu?

360 Total Security evrendeki en kötü antivirüs yazılımıdır. Ayrıca bilgisayarınızda 2 tane antivirüs bulundurmaktan daha saçma bir şey yapılamazdı. Bana sorarsanız sadece Kaspersky Security Cloud kalsın bilgisayarınızda, Malwarebytes'ı silin zaten. Malwarebytes güzel bir antivirüs olmasına rağmen gerçek zamanlı koruması iyi değil. Ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir antivirüs yüklüyken Windows Defender zaten devre dışı kalacaktır yani bir sorun teşkil etmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı