Windows 10 Deneme sürümünü etkinleştirme

Erenw05

Hectopat
Merhabalar ben Teknobiyotik'ten sistem aldım Windows 10 Home deneme sürümü ile geldi.
Abim Fırat Üniversitesinde okuyor ve okulun sitesinden işletim sistemi indirebilecegimizi söyledi şimdi Windows 10 Pro dosyasini indirince bunu nasıl kurarım ve mantıklı mıdır? Ayrıca şu an Home var PC'de. Pro'ya yükselir mi indirince?

Screenshot_20200520-190833.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirseniz bile Key gerekli yani ürün anahtarı lazım.
Orijinal sistem kullanmanız tavsiye ediliyor kesinlikle cracklemeyin veya o tarz programlar ile etkinleştirmeyi denemeyin.

Buradan indirip kurabilirsiniz:

Üniversite hesabı ile etkinleştirme nasıl oluyor emin değilim. Zaten internetten 20-30 TL'ye orijinal Windows 10 Pro lisansı alabilirsiniz çok dert değil.

İndirseniz bile Key gerekli yani ürün anahtarı lazım
Orijinal sistem kullanmanız tavsiye ediliyor kesinlikle cracklemeyin veya o tarz programlar ile etkinleştirmeyi denemeyin.

Peki şu OEM Key'lerden alsam? 20TL'ye satılıyor Pro Key'leri.
Onu alsam girsem Home sürümünden otomatikmen Pro'ya yükselir mi?

İlk önce kurulum USB'si hazırlamanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ondan sonra ise USB ile Windows'u kuracaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crackli KMSpico diye bazı uygulamalar beleş etkinleştiriyor neden parayla alsın?

Virüslerden haberin yok tabii... Sistemini etkinleştirme ayağına zararlı dosyalarını sisteme gömmesin diye mesela?
@N Y R O komik bir şey yazmadım gayet ciddiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılardır yapıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım?
Sorunla karşılaş ya da karşılaşma. Bu sistem kaynaklarını sömürdüğü gerçeğini değiştirmez. Denemesi basit:
1:1 aynı özellikte 2 bilgisayar al aynı kurulumu yap. 1'ine malum programı kullan 1'ine OEM Key'i gir. Fark zaten görülecektir.

Geri
Yukarı