Windows 10 deneme sürümünün sona yaklaşması

amir77

Centipat
Yer
🇷🇺
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün PC açtım ve böyle bir bildirim aldım. Ne yapmalıyım, şu internette satılan kodlar var onları mı alacağım bilmiyorum. Lisanslı Windows 10 bayağı pahalı çünkü siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aktifleştirmeden kullanıyorum.

Arkadaşlar bugün PC açtım ve böyle bir bildirim aldım. Ne yapmalıyım, şu internette satılan kodlar var onları mı alacağım bilmiyorum. Lisanslı Windows 10 bayağı pahalı çünkü siz ne önerirsiniz?

Süresimi var? Denemenin.

Windows 10 bedava etkinleştirme programları var fakat çoğu virüslü olmasa da hack tool (sistemi düzenleme yetkisine sahip dosya) olduğu için virüs olarak algılanıyor

Windows 10 bedava etkinleştirme programları var fakat çoğu virüslü olmasa da hack tool (sistemi düzenleme yetkisine sahip dosya) olduğu için virüs olarak algılanıyor
Hocam kesinlikle yapmayın. O işler sıkıntılı.

Buradan satın aldım, hiçbir sorun yaşamadım 10 dakikada mail adresime geldi:

Bir sorun yaşarsanız mailde gelen telefon numarasına WP'den yazdığınızda yenisini veriyorlar.

Buradan satın aldım, hiçbir sorun yaşamadım 10 dakikada mail adresime geldi:

Bir sorun yaşarsanız mailde gelen telefon numarasına WP'den yazdığınızda yenisini veriyorlar.

Genelde bu tür kodlar formattan sonra etkinleştirilmiş sayıldığı için olmuyordu böyle bir durum var mı sizde?

Geri
Yukarı