Windows 10 deneme sürümünün sona yaklaşması

Süresimi var? Denemenin.

CMD komut ile baktım öyleymiş 1 ay kalmış bitmesine.

Genelde bu tür kodlar formattan sonra etkinleştirilmiş sayıldığı için olmuyordu böyle bir durum var mı sizde?

Ben PC'yi 2. el aldım adam kurup vermişti bundan 3 ay önce de sıfırladım PC'yi format falanda atmadım öyle bir durum olacağını sanmıyorum.

Buradan satın aldım, hiçbir sorun yaşamadım 10 dakikada mail adresime geldi:

Bir sorun yaşarsanız mailde gelen telefon numarasına WP'den yazdığınızda yenisini veriyorlar.
Emin misiniz hocam yarın alacağım.

Arkadaşlar bugün PC açtım ve böyle bir bildirim aldım. Ne yapmalıyım, şu internette satılan kodlar var onları mı alacağım bilmiyorum. Lisanslı Windows 10 bayağı pahalı çünkü siz ne önerirsiniz?
Hepsilisans.com gibi sitelerden ucuza key alabilirsin.

Emin misiniz hocam? Yarın alacağım.
Dediğim gibi aldım ve sorun çıkmadı bende. 10 dakikada gönderdiler, girdim çalıştı. Birkaç gün önce arkadaşım aldı, onda çalışmadı. Mail'de yazılan telefon numarasına Whatsapp üzerinden yazdı, hemen geri dönüş yapıp yenisini ilettiler. Ben memnun kaldım açıkçası, hızlı ve güvenilirdi. Fiyat da uygun, 40 TL.

Hatta şu şekilde de kanıt bırakayım:

Adsız.png

Dediğim gibi aldım ve sorun çıkmadı bende. 10 dakikada gönderdiler, girdim çalıştı. Birkaç gün önce arkadaşım aldı, onda çalışmadı. Mail'de yazılan telefon numarasına Whatsapp üzerinden yazdı, hemen geri dönüş yapıp yenisini ilettiler. Ben memnun kaldım açıkçası, hızlı ve güvenilirdi. Fiyat da uygun, 40 TL.

Hatta şu şekilde de kanıt bırakayım:

Eki Görüntüle 1948330
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı