Windows 10 desteklenmeyen anakarta kurulursa ne olur?

Can286122

Centipat
Arkadaşlar, anakartım Windows 7 destekliyor. Sitesinden baktım ama ben şu anda Windows 10 kullanıyorum. Yavaşladı biraz. Sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sürümler genellikle modlanmış oluyorlar. Pek güvenli değiller yani en iyisi orijinal bir şekilde kullanmak. Ama starter RAM kullanımı gayet düşük 300-400 MB RAM civarlarında.

1607814557180.png

Şu anda bu şekilde sistem değerlendirir misiniz?

Sana tavsiyem uygun bir APU sistem toplaman bu tarz sistemler artık tarih olmak üzere :(

Maalesef yaşımdan kaynaklı bir problemim var çalışamıyorum bunun getirisiyle yeni sistem almam zorlaşıyor :( ama bunu diri tutucak bir şey yapamaz mıyım?
Arkada açık olan Chrome var bir de bunu da göz önünde bulundurursak RAM kullanımı fena değil gibi. Arka plan da açık olan başka uygulamalar var mı?

Yok arkada her şey kapalı.

Maalesef yaşımdan kaynaklı bir problemim var çalışamıyorum bunun getirisiyle yeni sistem almam zorlaşıyor :( ama bunu diri tutucak bir şey yapamaz mıyım?

Yok arkada her şe

İşlemciniz kötü bir işlemci fakat RAM olarak yeterli. Yavaşlama durumu anakart kaynaklı olabilir. Sistem çok ağırlaştı ise Win 8.1'de deneyebilirsiniz.
ben 2. hdd yi taktım ondan sonra daha fazla kasmaya başladı acaba ondan olabilirmi.

Yok arkada her şey kapalı.

Mutlaka anakartın 4 GB RAM destekliyordur. Benim de anakart eski en fazla 4 GB RAM destekliyor. 2 sene önce 2 GB RAM eklemesi yapmıştım. Yoksa şu an da hayatta 2 GB RAM ile idare edemezdim. İsterseniz az bir şey 40-50 TL biriktirip 2 GB RAM daha alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı