Windows 10 dev Channel nasıl kurulur?

SPeaky

Kilopat
Makaleler
1
Tek bilgisayarım var ve buna Windows 10 dev Channel kurmak istemiyorum stabil olmaz diye. Güvenli bir şekilde nasıl deneyebilirim? Sanırım Dual Boot'ya da sanal makine ile deneyebilirim fakat sanal makineye Windows 10 dev Channel nasıl kurabilirim bir fikrim yok. Dual Boot da daha önce hiç yapmadım. Kısacası bunlardan birini nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek ya da rehber varsa atabilecek birileri var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç uğraşmayın dev Channel sanıldığı kadar kötü değil ben yıllarca dev Channel'da kullandım ve şu an normal versiyonda olmamın iki sebebi var; FH4'ün çalışmaması ve CS:GO'nun VAC hatası vermesi, dev Channel'ı direkt yükleyin test edin sevmezseniz zaten Windows ayarlarında var eski sürüme geri dön diye öyle geri dönersiniz.

Hiç uğraşmayın dev Channel sanıldığı kadar kötü değil ben yıllarca dev Channel'da kullandım ve şu an normal versiyonda olmamın iki sebebi var; FH4'ün çalışmaması ve CS:GO'nun VAC hatası vermesi, dev Channel'ı direkt yükleyin test edin sevmezseniz zaten Windows ayarlarında var eski sürüme geri dön diye öyle geri dönersiniz.
Anladım hocam fakat Windows'un destek sitesine göre Dev Channel'dan Stable'a dönmek için format atmak gerekiyormuş Beta'dan farklı olarak. Ben öyle bildiğim için bulaşmak istemiyordum formatla uğraşamam diye. Dediğiniz yöntem için ekstra bir şey yapmama gerek var mı yoksa Dev Channel'a geçtikten sonra kafama göre geri dönebilir miyim hemen?

Son düzenleme:
Hayır gerekmiyor? Ben hiç sıkıntı yaşamadım format atmadan geri döndüm. Dev Channel'a geçtikten sonra direkt dönebilirsiniz zaten kaydediyor eski sürümü, hiçbir şey kaybolmuyor. Yeni indirdiğiniz her şey de duruyor.

Hayır gerekmiyor? Ben hiç sıkıntı yaşamadım format atmadan geri döndüm. Dev Channel'a geçtikten sonra direkt dönebilirsiniz zaten kaydediyor eski sürümü, hiçbir şey kaybolmuyor. Yeni indirdiğiniz her şey de duruyor.
Anladım hocam çok teşekkürler o halde, bunu bilseydim çoktan geçmiş olurdum. Sayenizde öğrendim geçiyorum şu anda :)

Rica ederim
Geri dönmek için;

Ayarlar-Güncelleştirme ve Güvenlik-Kurtarma-Eski bir Windows Sürümüne dönün

Yeni konular

Geri
Yukarı