Windows 10 dijital lisans nedir?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
"Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" bu ne demek oluyor? Windows orijinal midir? Cevap için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Windows dijital bir lisans ile etkinleştirildi" bu ne demek oluyor? Windows orijinal midir? Cevap için teşekkürler.
Tüm etkinlestirmelerde bu yazıyor zaten.

CMD'yi açıp slmgr /xpr yazın. Eğer orada kalıcı etkinleştirme yazıyorsa crack olmayan orijinal Windows'tur.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için slmgr /dli komutuna da bakabilirsiniz.

Evet orijinaldir. Zamanında e-postanıza tanımlanan key var ise oradan etkinleşmiştir. :)

Cevaplarınız için teşekkürler.

CMD'yi açıp slmgr /xpr yazın. Eğer orada kalıcı etkinleştirme yazıyorsa crack olmayan orijinal Windows'tur.

Daha önce hiç orijinal olmayan Windows kullanmadığım için bilmiyorum.

Hepsinde nasıl yazıyor hocam ilk defa duydum da farklı bir şey yazması gerekmiyor mu?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Daha önce hiç orijinal olmayan Windows kullanmadığım için bilmiyorum.

Hepsinde nasıl yazıyor hocam ilk defa duydum da farklı bir şey yazması gerekmiyor mu?
slmgr /xpr için:
images.png

slmgr /dli için:
images (1).png

Evet orijinaldir. Zamanında e-postanıza tanımlanan key var ise oradan etkinleşmiştir. :)

Biraz karasız kaldım hocamda arkadaşın yazdıklarına hepsinde yazıyor mu dijital lisans ile etkinleştirildi.

Eğer Windows etkinleştirildiyse evet yazar ki sizin de etkinleşmiş. Etkinleştirme olsaydı "etkinleştirin" yazardı. :)

İşletim sisteminiz orijinal içiniz rahat olsun. :)
Orijinal olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Crack veya orijinal etkinlestirilmis her makinede aynı yazı yazıyor zaten. Slmgr komutları ile öğrenebilirsiniz sadece orijinalliğini.

Eğer Windows etkinleştirildiyse evet yazar ki sizin de etkinleşmiş. Etkinleştirme olmasaydı "etkinleştirin" yazardı. :)

İşletim sisteminiz orijinal içiniz rahat olsun. :)

Yok yani KMS programı kullanıldıysa bile o yazı yazar mı?

Geri
Yukarı