Windows 10 dil yaması ISO dosyasına nasıl entegre edilir?

blacktiger5

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektronik-Bilgisayar-Tamir
Windows 10 ISO dosyası İngilizce, nasıl Türkçe yaparım? Dil dosyalarını indirebileceğim site hangileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ISO'yu kurduktan sonra Windows'un içersinden Türkçe indirip yapabiirsiniz fakat ISO içerisinde yapılacak adımları bilmiyorum.

Türkçe ISO dosyası neden indirmiyorsunuz? O kadar uğraşmaya da gerek kalmaz.

Türkçe ISO dosyası neden indirmiyorsunuz? O kadar uğraşmaya da gerek kalmaz.

Türkçe ISO indirmesini biliyoruz da farklı bir şey yapmak istiyorum, yardımcı olmasan da böyle yazmana gerek yok.

knk entilite indir

NTLite

ekle kısmından en alttakine bas ve isonu seç ardın dan isonun altında sürümler olcak ordan hangi sürüm kullancaksan çift tıkla işlemler tamamlandıktan sonra sol taraftan güncelemeler ve orda dil paketi ingilizce yazcak sağ tarafta üstüne tıklayıp ekleye bas ve en üsttekine bas ardından türkçe dil paketini seç indirdiğin tamam de ve işte bu kadar en üstten iso çıkar yada oluştur gibi bişey yazar ona bas ve masaüstünü seç tamam de ve ison hazır kurulumda türkçe dilini seçebilirsin

knk entilite indir

NTLite

ekle kısmından en alttakine bas ve isonu seç ardın dan isonun altında sürümler olcak ordan hangi sürüm kullancaksan çift tıkla işlemler tamamlandıktan sonra sol taraftan güncelemeler ve orda dil paketi ingilizce yazcak sağ tarafta üstüne tıklayıp ekleye bas ve en üsttekine bas ardından türkçe dil paketini seç indirdiğin tamam de ve işte bu kadar en üstten iso çıkar yada oluştur gibi bişey yazar ona bas ve masaüstünü seç tamam de ve ison hazır kurulumda türkçe dilini seçebilirsin
Örneğin benim kullandığım iso da sadece İngilizce ve ben buna Ntlite ile Türkçe dil kurmak istiyorum ama ilgili programın güncellemelerinde Türkçe dil paketi çıkmıyor sanıyorum iso nun ingilizce olmasından ötürü

Geri
Yukarı