Windows 10 dosya kaybetmeden Windows 7 yapılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim şey olur mu? Windows 10 LTSC 2019 kullanıyorum ve beni kastığı için zorluyor ve bende Windows 7'ye geçmek istedim fakat hiçbir verimin gitmesini istemiyorum çözümü var mıdır?

Ekran Alıntısı depo.PNG

Ekran Alıntısı depo.PNG

Ekran Alıntısı uygulama 2.PNG

Ekran Alıntısı uygulama.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim şey olur mu? Windows 10 LTSC 2019 kullanıyorum ve beni kastığı için zorluyor ve bende Windows 7'ye geçmek istedim fakat hiçbir verimin gitmesini istemiyorum çözümü var mıdır?

Eki Görüntüle 1361187

Eki Görüntüle 1361187

Eki Görüntüle 1361189

Eki Görüntüle 1361190

Eki Görüntüle 1361192

Hocam Windows 7 geçmenizi önermem, kesinlikle sisteminiz kötüyse benim gibi Windows 8.1 single language kurabilirsiniz.

Hayır hocam. Yükseltme olsa olur fakat düştüğü için temiz format atmak gerekiyor.

Evet.
Yapman gereken şey, Windows 7 iso dosyana sağ tık yapıp "bağla" demen.
Daha sonra diskler bölümünden Windows 7'nin içine gir. Sonra "Sources" klasörüne gor ve oradan setup.exe'yi bul. Sources/Setup.exe konumundan Setup.exe'yi çalıştır. Daha sonra Windows 7 kurulum ekranı gelir ordan C diskini seç, Windows 7 kurulur ve bütün dosyaların "Windows.old"a gelir.

Hocam Windows 8.1 Single League kurun. Verilerin gitmemesi konusunda da verilerini kopyasını farklı bir diske ya da flash bellege alın.

Hayır hocam. Yükseltme olsa olur fakat düştüğü için temiz format atmak gerekiyor.
Hocam, yanlış bilgi vermeyin. Windows 10'dan Windows 7'ye dosya kaybı olmadan geçilebilir.
Ben daha önce yaptım. Sources klasöründan kurulum yaparsanız eski dosyalar Windows.old klasörüne gelir.

O yöntemi ben de biliyorum. Fakat hiçbir şey kaybetmeden olmasının garantisi yok. Her zaman yedekleme tavsiye edilir.

Dosyalarınızı başka bölüme taşıyıp Windows 10 yüklü olan kısma formatla 7 kurabilirsiniz ama geçmenizi tavsiye etmem eski ve güncel olmayan bir sistem.

Dosyalarınızı diskinizde ikinci bir bölüm oluşturup onun içine atın. Sonra o bölümü silmeyerek bildiğimiz format işlemini gerçekleştirin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı