Windows 7'den dosyaları kaybetmeden Windows 10'a geçmek

beyefend1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Lisanslı Windows 7'den tekrar lisans satın alıp Windows 10'a geçiş yapmak istiyorum. Geçiş sırasında yedek alamıyoruz maalesef dosyalarımızı kaybetmeden Windows 10 geçişi legal bir şekilde nasıl yapabiliriz? Dosya kaybının olmaması bizim için önemli bir konu bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Windows 10 .iso dosyasini USB'ye yazdirip masaustunde kurulumu acarsaniz (BIOS'a girmeden, direkt masaustunde) kurulum asamalari basliyor ve dosya kayibi olmadan Windows10'a gecis yapiyorsunuz. Aynisini ben yaptim.

Peki aldıgımız Key türünün bu asamada bir önemi var mı? Bir de Windows 7'den Windows 10 geçiş yaptınız değil mi?
Evet 7'den 10'a geçiş yaptım. Benim Windows 7'im lisanslıydı benden ayrıca key istemedi ama yükseltme sırasında ve yükseltmeden sonra key girebiliyorsunuz diye biliyorum. Yükseltmenin bitmesini bekleyin ve ona göre key alın derim.

Evet 7'den 10'a geçiş yaptım. Benim Windows 7'im lisanslıydı benden ayrıca Key istemedi ama yükseltme sırasında ve yükseltmeden sonra Key girebiliyorsunuz diye biliyorum. Yükseltmenin bitmesini bekleyin ve ona göre Key alın derim.

Bu işlemi ne zaman yapmıstınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı