Windows 10 driver güncellemesi sonrasında açılmıyor

erdierol

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, MSI B450M-A Pro Max anakartımın BIOS güncellemesini yaptım ve bilgisayarı başlattım sonrasında chipset driverını kurdum ve SATA ve Ethernet driverlarını güncelledim, yeniden başlattığımda mavi ekran hatası alıyorum ve INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bu sorunu nasıl çözebilirim? M.2 SSD'ye yüklü işletim sistemim.

Kurduğum Driverlar depolama denetleyicilerini güncelledi ve raide çevirdi bununla alakalı olabilir mi acaba ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar herkese merhaba, MSI B450M-A Pro Max anakartımın BIOS güncellemesini yaptım ve bilgisayarı başlattım sonrasında chipset driverını kurdum ve SATA ve Ethernet driverlarını güncelledim, yeniden başlattığımda mavi ekran hatası alıyorum ve INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bu sorunu nasıl çözebilirim? M.2 SSD'ye yüklü işletim sistemim.

Kurduğum driverlar depolama denetleyicilerini güncelledi ve RAID'e çevirdi bununla alakalı olabilir mi acaba?

Evet RAID'e çevirmesi mavi ekrana yol açabilir siz BIOS'a girip ayarları defaulta alın deneyelim olmazsa kökten çözüm format.

Fakat içinde velilerim var bios ayarları default denedim ahci mode u raide çevirdim csmi uefi yaptım. Yani sorun bios güncellemesi değil sata driver güncellemesi muhtemelen

Ona da baya baktım ama bulamadım format atmadan bundan nasıl sıyrılabilirim daha önce başına gelen yok mudur aslında bir içerik buldum ama ingilizce ve çeviri ile maalesef yeterince verimli olmuyor

Güncel

Çözüm bulamadım maalesef hala var mı yardımcı olabilecek bir arkadaş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı