Windows 10 Düzgün Çalışmıyor

tuğra sezer

Centipat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sistem düzgün çalışmıyor. Şöyle ki görev yöneticisini hiçbir şekilde başlatamıyorum. Kullandığım internet tarayıcıları çoğu zaman kaç kez çalıştır desem de çalışmıyor. Yine aynı şekilde uygulamalarda da bu geçerli. İki kez durduk yere uygulama sildi bunlardan biri Origin. Steam'dan oyun yükledim hata verdi açmadı. Acaba ekran kartına güncellemeden mi kaynaklı deyip ekran kartını Expereience'den güncellemeyi denedim o da hata verdi. Barı Experience'yi tekrar yükleyim dedim setup indi kur dedim yine hata verdi. Eh bu da artık son damla oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızın donanım ve yazılım bilgilerini tam olarak yazsaydınız keşke. Bu durumda sadece,Temiz bir kurulum yapmanı öneririm. Windows 10 1903 sürümünü yükle. Driverlarını kur ve sistem güncelleştirmelerini al.

Peki Microsoft un sitesinden format programını indirsem ve bu bilgisayarı şimdi yükselt desem aynı şekilde temiz kurulum yapmış olur muyum. Yoksa usb ye mi yazdırmam gerek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı