Windows 10 düzgün çalışmıyor

M M D V

Decapat
Yer
Baku
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çok zor bir durumla üz-üzeyim. 3-4 gün önce laptopa format attım bir problem yüzünden, problemimi bu başlıkta anlattım, bakabilirsiniz: ( "Windows 10 Digital Activator" zararlı mı?. ) USB ile format attıktan sonra laptop sorunsuz çalışıyordu ancak dün masaüstende fareye sağ klik yaparken küçük mavi yükleniyor logosunda takılmaya başladı, masaüstüne beyaz fon geldi ve masaüstü kendinnen restart verdi ve tüm masaüstü simgeleri kayboldu, çöp kutusu falan bile. Şimdi neredeyse tüm işlemlerde donmalar ve takılmalar oluyor. Simgeler hala kayıp. Dosyalarda masaüatü klasörüne giriyorum orada gözüküyorlar, masaüstüne bir şey taşıdğımda klasörüne gidiyor ama masaüstünde gözükmüyor bir de arama çubuğu çalışmıyor. Bilgili arkadaşlar lütfen çözüm yolu bilen varsa söylesin, netten bulduğum bir-iki yöntem denedim olmadı.

Formatı düzgün şekilde attığınızdan emin misiniz? Disk bölümlerinin olduğu ekranda tüm bölümleri silmeniz gerekiyordu.

Formatı düzgün şekilde attığınızdan emin misiniz? Disk bölümlerinin olduğu ekranda tüm bölümleri silmeniz gerekiyordu.

Hocam, Windows kurulum yerinde hangi diske kuralim sorusnda disklerin hepsini bir-bir secdim ama hepsinde Windows bu diske kurulamıyor hatası verdi bende bilgisayarı onarın yerinden komut istemcini açıp DİSKPART la diskleri onardım sonra kurulumu yaptığımda A B disklerinin silinip sadece 500GB'lık C diskinin olduğunu gördüm.
Hocam aynı sorunlar bendede oluyordu. Sürümü 20H2'ye düşürdüm düzeldi.
Hocam az önce windows update bolumunde windows 11 e yukseltme geldigini gordum ve yukselltim belki duzelir diye simgeler falan geri döndü ,donmalar biraz düzeldi ama arama çubuğu hala çalışmıyor ve tıklamalar ilk tıkda algılanmlyor 2 3 kere basmam gerekiyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı