Windows 10 Edge dışındaki tarayıcılarda stabilite sorunu

batuhan97

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Asus X550VX kullanıcısıyım. Yakın zamanda laptopumu servise göndermiştim ve servisten geldiğinden beri Microsoft Edge harici yani kendi tarayıcısı harici tarayıcıda işlem yapamıyorum. Serviste laptopu sıfırlayıp BIOS'u ve Driver'ları güncelleyip geri göndermişler, aksine yapılan işlem yok. Sorunumu daha açık bir şekilde anlatmam gerekirse Chrome-Opera gibi tarayıcılar indirip Google'da arama yaptığımda bazen siteye ulaşılamıyor, yükleniyorda kalıyor ama aynı anda Microsoft Edge'i açınca böyle bir sıkıntı olmuyor ve anında açılıyor site. Bu her zaman geçerli olmuyor bazen ise akıcı şekilde çalışıyor. BIOS güncel, yakın zamanda WiFi driverlarını da güncelledim, başka bir WiFi ile girince sorun düzelmiyor, aynı şekilde devam ediyor. Yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten şu servisin attığı yazımlar çok kötü şişiriyor bilgisayarı. Ben ne sorunu için göndersem bulamazlar BIOS günceldi zaten, BIOS güncellemesi ve yazılım atılmış diyor. Bu devirde bunu yapamayacak insan azdır bence. Teknik servisi arayınca bayan çıkıyor tabi her bayan için demiyorum fakat bilgisayarın b'sinden anlamazlar çıkıyor karşıma. Resmen garanti benim sanki ben çözüyorum kendi sorunlarımı.

Servise göndermeden önceki bir tarihde sistem geri yükleme yapmayı deneyin.
maalesef yok sanırım

Yönergesine göre uygulayın. [Rehber] NetAdapter Repair ile İnternet Bağlantı Sorunları Onarımı

Devamı halinde temiz Windows 10 kurulumunu kendiniz gerçekleştirin.
hemen deniyorum

Zaten şu servisin attığı yazımlar çok kötü şişiriyor bilgisayarı. Ben ne sorunu için göndersem bulamazlar BIOS günceldi zaten, BIOS güncellemesi ve yazılım atılmış diyor. Bu devirde bunu yapamayacak insan azdır bence. Teknik servisi arayınca bayan çıkıyor tabi her bayan için demiyorum fakat bilgisayarın b'sinden anlamazlar çıkıyor karşıma. Resmen garanti benim sanki ben çözüyorum kendi sorunlarımı.
kesinlikle katılıyorum hiçbir sorunum çözülmedi aksine üstüne sorun çıktı asus servisi cidden ilgisiz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı