Windows 10 OEM Lisans ile Etkinleştirme

Hüseyin Avcı

Decapat
Windows 10 Home kullanıyorum ve sağ aşağıda etkinleştirme yazısı sürekli duruyor, OEM key mi almam gerekli orjinal Windows'a sahip olmam için? Eğer öyleyse nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fark etmez fakat orjinal key ler 250 dolar civarı haberiniz olsun :) OEM keylerde orjinaldir fakat OEM ifadesi toptan satın alındıklarını gösterir n11 ptteavm gibi sitelerde 30-40 TL ye satın alabilirsin sıkıntı çıkmaz

OEM Key alabilirsin temiz. Crack işine girme tavsiyem 50 tl için ne olduğu belli olmayan programları kurmanın anlamı yok. Al bir tane orjinal keyfine bak. Aşağıya bırakıcam buralardan alabilirsin. Lisansta olaki problem oldu ekran görüntüsü alıp atarsan yenilerler.

Windows 10 Pro/home - Office 2016/2019 Pro |retaıl| Fqc-9532 5dk - n11.com

Microsoft Windows 10 Home 32&64 Bit Tr Hemen Teslim - n11.com

Buy Windows 10 Home (32/64 Bit) | Goodoffer24.com
Ben win10 Home kullanıyorum Pro alınca yükseliyor mu yoksa bir problem çıkar mı? n11 de pro olanları almak daha mantıklı değilmi?

Ben win10 Home kullanıyorum Pro alınca yükseliyor mu yoksa bir problem çıkar mı? n11 de pro olanları almak daha mantıklı değilmi?

Sisteminizde Home kurulu olduğu için Pro lisansı girmeniz hata verir, sistemi Proya yükseltip anca Pro lisansı girebilirsiniz. Windows 10'da direk yükseltme varmı bilmiyorum, yok ise 10 Pro iso dosyası indirip formatlamanız gerekiyor. Sonrasında Pro lisansı girebilirsiniz.

Sisteminizde Home kurulu olduğu için Pro lisansı girmeniz hata verir, sistemi Proya yükseltip anca Pro lisansı girebilirsiniz. Windows 10'da direk yükseltme varmı bilmiyorum, yok ise 10 Pro iso dosyası indirip formatlamanız gerekiyor. Sonrasında Pro lisansı girebilirsiniz.
verdiğinin bilgiler için çok teşekkür ederim anladım o zaman home alacağım uğraşmak istemiyorum artık

Microsofttan doğrudan bir lisans alırsanız tüm anakartlarda lisans anahtarını kullanırsınız. OEM Lisansı sadece yüklü olduğu bilgisayara ait bir lisanstır. Bilginiz olsun.

Herhangi bir satıcıdan aldın mı acaba? Sonucunu paylaşır mısın ?
Evet az önce aldım 2. linkdekini aldım blushop satıcısı olanı herhangi bir sıkıntı yok şu anda
Microsofttan doğrudan bir lisans alırsanız tüm anakartlarda lisans anahtarını kullanırsınız. OEM Lisansı sadece yüklü olduğu bilgisayara ait bir lisanstır. Bilginiz olsun.
çok pahalı malesef o kadar para vermek istemedim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı