Windows 10 Education Nasıldır?

Krain

Kilopat
Daha fazla  
Iyi gunler, elimde Windows 10 Education surum 1803 ve Windows 10 (multiple version 1803) var. Cihazim da Monster notebook Abra A5 modeli. FreeDOS olarak geldi ve bu elimde olan işletim sistemlerini mi kurmaliyim? Yoksa Windows 10 Home veya Pro mu kurmam lazım? Benim ilk başta saydiğim işletim sistemleri oyun performansini sinirlandirir mi? Herhangi olumsuz etkisi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda ben de dahil birçok kişi Education sürümünü kullanıyor. Pro'dan bir farkını görmedim şahsen. Ayrıca Education sürümü için farklı bir ISO indirmen de gerekmiyor. Direkt normal ISO dosyasından yükleyebiliyorsun.
Performansı etkileyen bir şey yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Şu anda ben de dahil birçok kişi Education sürümünü kullanıyor. Pro'dan bir farkını görmedim şahsen. Ayrıca Education sürümü için farklı bir ISO indirmen de gerekmiyor. Direkt normal ISO dosyasından yükleyebiliyorsun.
Performansı etkileyen bir şey yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
Şimdi ben Microsoft'un sitesinden indirip USB'ye atip BIOS'la normal bir kurulum mu yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı