Windows 10 Ekim Ayı Güncellemesini Yapmalı Mıyım?

superuserdo

Kilopat
Daha fazla  
Güncelleme Windows Update'te gözükmüyor. Zaten temiz kurulum yaparım yaparsam. 1809 stabilliği hakkında gelişme var mı? Sorunlar devam ediyorsa hiç uğraşmayıp 1803 ile devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 1809 ilk yayınlandığından beri kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Özellikle koyu mod seçildiğinde Dosya gezginin karanlık olması çok işime yarıyor.
Screenshot_1.png
Zaten ilk çıktığında sorun yaşatan One Drive uygulamasıydı. O tarz uygulamaları da arka planda kullanmıyorum. Dosyalarımı kafasına göre yedeklemesi bana saçma geliyor.

Bence güncelleme. Ben 1803 versiyonu kullanıyordum, hiçbir sıkıntım yoktu. 1809 yüklendikten sonra bilgisayarda kasmalar, uzun süreli yavaşlamalar vb. şeyler başladı. Sonra geri formatlamak zorunda kaldım.

Bence güncelleme. Ben 1803 versiyonu kullanıyordum, hiçbir sıkıntım yoktu. 1809 yüklendikten sonra bilgisayarda kasmalar, uzun süreli yavaşlamalar vb. şeyler başladı. Sonra geri formatlamak zorunda kaldım.
Ben de tam tersine performans daha da yükseldi. Sistemim daha kararlı bir hale geldi. Biraz daha akıcı olduğunu hissettim.

Sanırım müsait bir zamanda güncelleyeceğim. Hatta dual boot yapıp Linux kurmayı düşünüyorum. Var mı önereceğiniz distro? :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı