Windows 10 ekran kartı yüklediğimde ekran siyah oluyor

Russi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Merhaba arkadaşlar.

Casper Nirvana Casper Nirvana cn. TKI-2350B model eski bir laptopum var.

Bu bilgisayara Windows 10 kurdum fakat ekran kartı yüklediğim de ekran siyah oluyor ve bir daha düzelmiyor. Düzelir diye 2, 3 saat bekledim ama sonuç almadım. NVIDIA 520M ekran kartını kurmak için önce Intel ekran kartını kurmam gerekiyor. Intel kartını kurunca da siyah ekran sorunu alıyorum. Bu sorunu nasıl ortadan kaldırırım acaba?

NVIDIA GT 520M ekran kartı.
Intel HD Graphics 3000.
Intel i3 2350M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmem alakası var mı fakat hp pavilion dv6 laptop vardı bende. Ben de aynı sorunu yaşadım ekran kartı yandı demişti bilgisayarcı.

Nasıl yani Windows 10 a windows 7 uyumlu olan Ekran kartı driver mı yükleyeyim?
söylediğimden onu nasıl çıkardın :D, diyorum ki zamanında ben de ekran kartı driver kurulumunu yaptığımda bilgisayarım siyah ekran oluyordu. Güvenli modda açıp ekran kartını devre dışı bırakınca bilgisayar açılıyordu. Fakat bilgisayar açıldığında tekrar ekran kartını aktifleştirdiğimde siyah ekran veriyordu. Buna da bilgisayarcı ekran kartın yanmış demişti.

söylediğimden onu nasıl çıkardın :D, diyorum ki zamanında ben de ekran kartı driver kurulumunu yaptığımda bilgisayarım siyah ekran oluyordu. Güvenli modda açıp ekran kartını devre dışı bırakınca bilgisayar açılıyordu. Fakat bilgisayar açıldığında tekrar ekran kartını aktifleştirdiğimde siyah ekran veriyordu. Buna da bilgisayarcı ekran kartın yanmış demişti.
Kanka kusura bakma diğer arkadaşa cevap verecektim :D
Bilmem alakası var mı fakat hp pavilion dv6 laptop vardı bende. Ben de aynı sorunu yaşadım ekran kartı yandı demişti bilgisayarcı.
Nasıl yani Windows 10 a windows 7 uyumlu olan Ekran kartı driver mı yükleyeyim?

Arkadaşın demek istediği muhtemelen driverın güncellemeden önceki sürümünü yüklemen yönünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı