Çözüldü Windows 10 ekran kurtarma onarıcısında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T.arda06

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu soruyu bir arkadaşım için soruyorum. Kendisinde 32 Bit Windows 10 Pro sürümü yüklü bilgisayarında. Fakat bir gün aniden bilgisayarı kurtarma onarcısında kalmaya başladı ve arkadaşımın dediğine göre her PC'yi açtığında kurtarma onarıcısı açılıyormuş. Devama bastığı zaman işlemiyormuş. Format atmasını önerdim fakat evinde başka bir bilgisayarı da mevcut değilmiş format sürücüsü hazırlamak için. Ben de bir de Technopat'ta bilen birisi vardır belki diye bir sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 85d63652-68b6-9a70-60e4-c63825eaca59.png
    85d63652-68b6-9a70-60e4-c63825eaca59.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 14
Çözüm
Bende böyle düşündüm fakat arkadaşım bu ekranı kendi kasten açmıyor aksine PC'yi her açtığında bu ekran geliyormuş. Ve oradaki çoğu seçeneği seçtiğinde işlemediğini söyledi.
Sorun giderme bölümünde bilgisayarı sıfırlama var, denemediyse denesin.
Format medyasını ise bir USB alıp internet cafe ortamında hazırlayabilirsiniz.
Bu soruyu bir arkadaşım için soruyorum. Kendisinde 32 Bit Windows 10 Pro sürümü yüklü bilgisayarında. Fakat bir gün aniden bilgisayarı kurtarma onarcısında kalmaya başladı ve arkadaşımın dediğine göre her PC'yi açtığında kurtarma onarıcısı açılıyormuş. Devama bastığı zaman işlemiyormuş. Format atmasını önerdim fakat evinde başka bir bilgisayarı da mevcut değilmiş format sürücüsü hazırlamak için. Ben de bir de Technopat'ta bilen birisi vardır belki diye bir sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Onarmayı tamamlayamıyorsa sıfırdan kurulum gereklidir.

Bende böyle düşündüm fakat arkadaşım bu ekranı kendi kasten açmıyor aksine PC'yi her açtığında bu ekran geliyormuş. Ve oradaki çoğu seçeneği seçtiğinde işlemediğini söyledi.
Sorun giderme bölümünde bilgisayarı sıfırlama var, denemediyse denesin.
Format medyasını ise bir USB alıp internet cafe ortamında hazırlayabilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı