Windows 10 ekranda bozulmalar oluyor

keneo kaan

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayar ekranımda değişik bozulmalar oluyor. Genellikle siyah rengi görünce oluyor. Bunu çözmek için format attım yine olmadı oyunlarda ya da normalde oluyor bilgisayar ısınınca olduğundaki esnada oluyor ne olur yardım edin ne sorunum var bilmiyorum çok araştırdım ama bulamadım.
Bir de ekran görüntüsü alınca bu hata gözükmüyor!
Kaan - Şikayetvar

Bilgisayar ekranımda değişik bozulmalar oluyor. Genellikle siyah rengi görünce oluyor. Bunu çözmek için format attım yine olmadı oyunlarda ya da normalde oluyor bilgisayar ısınınca olduğundaki esnada oluyor ne olur yardım edin ne sorunum var bilmiyorum çok araştırdım ama bulamadım.
Bir de ekran görüntüsü alınca bu hata gözükmüyor!
Kaan - Şikayetvar

Ekran görüntüsünde gözükmüyorsa yüksek ihtimal ekranın LED'lerinde sorun olabilir. Ekranı telefonla vs fotoğraflayabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Bilgisayar laptop mu yoksa masaüstü mü, yani harici bir monitör mü kullanıyorsunuz bunlar da önemli kesin bir şey söyleyebilmek için.

Edit: Eki sonradan gördüm, videoları inceledim. Sorun dediğim gibi çok yüksek ihtimalle LED'lerde, marka modele göre değişiklik gösterebilir ama genel olarak bu LED'ler tek başına değiştirilmiyor diye biliyorum, ekran paneli değişiyor komple. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Bu sorun yaşanırken bilgisayarı HDMI ile ya da bir şekilde başka bir monitöre / Televizyona bağlayıp test ederseniz yüksek ihtimalle sorunun sadece laptop ekranında yaşandığını göreceğiz.

Geri
Yukarı