Windows 10 en optimize sürüm hangisidir?

@AJFA moderatör etiketlemenin herhangi bir cezası var mı bilmiyorum. Varsa kusura bakmayın. Bu konularda bilgi sahibi olduğunuz için yardımınıza ihtiyacım var. Windows 10 LTSC 2019 X64 veya NTLite tarzı bir uygulama ile içeriği gereksiz şeylerden arındırılmış bir Windows 1809 Build X64 ISO dosyasına ihtiyacım var. Güvenilir bir link bırakabilir misiniz? Bir de ghostspectre tarzı Custom OS'lar hakkındaki düşüncenizi merak ettim.
Ben neredeyse 1 yıldan fazladır kullanıyorum ghostpspectre ve yüzlerce insan kullanıyor. Bir sıkıntı hesap çalınma falan yaşamadım şu ana kadar. Her Custom OS yüklenmez tabii ki. Ghostpectre tavsiye ederim ben çok performanslı ve stabil. Özellikle 1909 build çok iyi.

Ben neredeyse 1 yıldan fazladır kullanıyorum ghostpspectre ve yüzlerce insan kullanıyor. Bir sıkıntı hesap çalınma falan yaşamadım şu ana kadar. Her Custom OS yüklenmez tabii ki. Ghostpectre tavsiye ederim ben çok performanslı ve stabil. Özellikle 1909 Build çok iyi.

Bilgisayar özellikleriniz nedir acaba? Kıyas yapmak açısından merak ettim.
Ben neredeyse 1 yıldan fazladır kullanıyorum ghostpspectre ve yüzlerce insan kullanıyor. Bir sıkıntı hesap çalınma falan yaşamadım şu ana kadar. Her Custom OS yüklenmez tabii ki. Ghostpectre tavsiye ederim ben çok performanslı ve stabil. Özellikle 1909 build çok iyi.
Hocam bir bakabilirseniz müteşekkir olacağım. 1909 buildin compact ya da superlite sürümünü indirmek konusunda kararsız kaldım. 2009 compact ya da superlite için de aynısı geçerli. Sistem bilgilerinizi ve kendi kurduğunuz versiyonunu söyleyebilir misiniz?

Bilgisayar özellikleriniz nedir acaba? Kıyas yapmak açısından merak ettim.

Hocam bir bakabilirseniz müteşekkir olacağım. 1909 buildin compact ya da superlite sürümünü indirmek konusunda kararsız kaldım. 2009 compact ya da superlite için de aynısı geçerli. Sistem bilgilerinizi ve kendi kurduğunuz versiyonunu söyleyebilir misiniz?
21H1 Superlite kuracaksınız hocam. Tavsiyem 1909 Superlite kurmanız. GTX 1650 Super i5-4570 16gb ram. Kesinlikle Stock windows'a göre kat kat performanslı ve stabil. Amd kullanıyorsanız 21H1 kurmayın.

21H1 superlite kuracaksınız hocam. Tavsiyem 1909 superlite kurmanız. GTX 1650 Super i5-4570 16 GB RAM. Kesinlikle stock Windows'a göre kat kat performanslı ve stabil. AMD kullanıyorsanız 21H1 kurmayın.

Benim makinemde i5 7200u 8 GB RAM NVIDIA GT920M var ASUS laptop. Genelde oyun, Photoshop ve kodlama ile uğraşıyorum. Superlite kurmam daha mantıklı olur değil mi? Ben de öyle düşünmüştüm.

Geri
Yukarı