Windows 10 Enterprise 1607 LTSB'ye geçilir mi?

Hocam ben de isterim ghostspectrei ReviOS vs kurmak ama düzenlenmiş ISO dosyaları gerçekten hiç güven vermiyor. Ghostspectre bir nebze kurabilirim gibi ama.

Ha ghostspecre adlı birisi düzenlemiş ISO'yu ha bu forumdan herhangi bir kişi. İkisinin arasında bir fark yok bana kalırsa güvenilirlik açısından. Yine de diyorsanız ben düzenlenmiş ISO dosyalarına güvenmiyorum, o zaman kendi ISO dosyanızı kendiniz düzenleyebilirsiniz.

En güzeli kendin bir sistem düzenleyip kurmak. Yukarda paylaşılan rehberlerden faydalanabilirsiniz. Zamanım olursa ben de yapacağım yakında.

Windows 10 sürümleri arasında performans farkı yok, bende bu muhabbetten bıktım. İster Pro kullan ister Home, hangisinin sana artısı varsa ya da ileride artısı olabilecekse onu kullan geç.

Hadi Windows 7 için deseniz doğru. Starter, Home Basic, Home Premium gibi sürümler daha az kaynak kullanabiliyor. Özellikle Starter sürümünde 64 bit olmaması, Aero ve bazı kişiselleştirme kısıtlamaları olduğu için kaynak kullanımı daha az oluyor.

Windows 10 Pro Windows 10 Home'den daha fazla RAM harcıyor. Pro'da çok fazla gereksiz hizmet var.

Hocam senin önerin nedir? Sistem özelliklerim:
i3-4130 3.40 GHz.
8 GB RAM DDR 3 1333MHz.
NVIDIA 750 Ti.
480 GB SSD.
Hocam başta verdiğim hazır sistemi kullanabilirsiniz. Pro sürümü işinizi görür. Dilerseniz kendinize de inşa edebilirsiniz. Tüm aşamaları ve kalıp dosyalarını rehberlerde paylaştım.

İki sürümde de aynı hizmetler var ve Home dışı olan sürümlerdeki özelliklerin hizmetlerinin başlangıç türleri "Elle" olarak ayarlandıkları için kullanılmadıkça çalışmıyorlar.

Ben gözlemlerimden bahsettim. İşin diğer tarafını bilemeyeceğim.

ISO kurduktan sonra yapmam gerekenler gibi bir video var mı? İlk formatım gibi diyebilirim çünkü çok uzun zaman oldu format atalı ve çok bilgim yok bu konularda, önerileriniz varsa onları da yazarsanız çok sevinirim!
Hocam başta verdiğim hazır sistemi kullanabilirsiniz. Pro sürümü işinizi görür. Dilerseniz kendinize de inşa edebilirsiniz. Tüm aşamaları ve kalıp dosyalarını rehberlerde paylaştım.
Bu hata ile ilgili ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 20220131_192356.jpg
    20220131_192356.jpg
    257,4 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
ISO kurduktan sonra yapmam gerekenler gibi bir video var mı? İlk formatım gibi diyebilirim çünkü çok uzun zaman oldu format atalı ve çok bilgim yok bu konularda, önerileriniz varsa onları da yazarsanız çok sevinirim!

Bu hata ile ilgili ne yapabilirim?
Hocam kurulumu nasıl gerçekleştirdiniz? Rufus ile USB'ye yazdıktan sonra kurulumu başlatın.

Geri
Yukarı