Windows 10 Eski Sürümü Kurup Güncellemek

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an bilgisayarımda güncelleştirmeleri denetle dediğim taktirde 1903 güncellemesi çıkmıyor, 1809 sürümün bazı güncellemelerini söylüyor, ben format atmak istiyorum elimde hazır 1809 iso'su var, tekrar 1903'ü indirmek istemiyorum şu anda 1809'u kursam, bilgisayar açıldıktan sonra güncelleştirmeleri denetle desem 1903'ü görür ve indirir mi? 🙂

Yine de yükseltme olur ve sağlıklı değil. ISO alt taraf 4 GB falan indirip kuracaksın 🤠

Hem daha az güncelleme alır ve daha sağlıklı olur😂

Bu arada Windows 10 güncelleştirme aracını dene. O zaman sürümün gelmesi lazım, eğer sıfır kurulum yapmak istemiyor isen.

Yine de yükseltme olur ve sağlıklı değil. ISO alt taraf 4 GB falan indirip kuracaksın 🤠

Hem daha az güncelleme alır ve daha sağlıklı olur😂

Bu arada Windows 10 güncelleştirme aracını dene. O zaman sürümün gelmesi lazım, eğer sıfır kurulum yapmak istemiyor isen.

Teşekkür ederim yüklememe sebebim Windows'un flash belleğe otomatik kurma programında elektrikler gitti ve en baştan almam gerekti diğer yüklemede ise bir sorun ile karşılaştık denildi ben de şuan sitemizdeki 1903'ü indiriyorum. Bundan sonra güncelleştirmeleri denetle demeyeyim mi? Windowsun kendi programı üzerinden güncelleştirmeyi hiç denememiştim. 🙂

Şu an bilgisayarımda güncelleştirmeleri denetle dediğim taktirde 1903 güncellemesi çıkmıyor, 1809 sürümün bazı güncellemelerini söylüyor, ben format atmak istiyorum elimde hazır 1809 iso'su var, tekrar 1903'ü indirmek istemiyorum şu anda 1809'u kursam, bilgisayar açıldıktan sonra güncelleştirmeleri denetle desem 1903'ü görür ve indirir mi? 🙂
Windows 10'u Ä°ndirin Bu linkten yukarıdaki hemen güncelleştirine tıkla ve aç. Sonra güncelle.

@Tıbbiyeli Samsung SSD kullanıyor isen, başka bir USB bul ve Erase programını kur.

Eğer format sırasında sorun yaşar isen SSD silersin ve tekrar denersin 🤠

Bu da bir yöntem😂

Erase çalışması için Windows 10 kurmana bile gerek yok.

BIOS girip USB seçiyorsun ve Y basıyorsun. Sonra bir ekran çıkıyor disk seçiyorsun bu genelde 1. Sonra SSD güç kablosunu çekiyorsun ve tekrar takıyorsun. Sonra aynı adımları tekrar yapıyorsun ve SSD içindeki her şeyi siliyor😄

Diğer SSD markalarında da olabilir ama onları bilmiyorum. Araştırmak lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı