Windows 10 etkinleştir nedir?

Bu da korsan olmuş anladığım kadarıyla (KMSpico türevi fakat uygulama olmadan yapmışsınız). Eğer ucuza Windows etkinleştirmek isterseniz internette anahtarlar var. "Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı - Uygun Bana" örneğin bu linkte 20 lira, sitenin adını duymadım ama Hepsiburada gibi yerlerde de 50-60 liraya gördüm. Önceden daha ucuzdu diye hatırlıyorum, belki de uygun olanları görmemişimdir. Her neyse, sizin bu lisansı kaldırmanız lazım, bu da korsan çünkü. Ben nasıl kaldırılacağını bilmiyorum, ama sizin için en kolayı yeniden format atmak olacaktır. Son olarak, Windows ISO'sunu şimdi atacağım link dışında bir yerden indirdiyseniz yeni bir ISO kurmanız en sağlıklısı. Link: Windows 10'u İndirin
Şu an format atıyorum attığınız linkten kodu aldığım zaman orijinal olacak değil mi?

Şu an format atıyorum attığınız linkten kodu aldığım zaman orijinal olacak değil mi?
Evet, o zaman virüs bulaşmaz. Ama ben bu siteden (Windows 10 Pro Retail Key Satın Al | SaglamLisans) almanızdan yanayım. Uygunbana ile ilgili tek bir konu gördüm forumda, o yüzden güvenilir olup olmadığından çok emin değilim. Ama Sağlam Lisans güvenilirdir, aynı zamanda Uygunbana MAK key falan satıyor olabilir, o zaman belli bir süre sonra Windows etkinleştirilmemiş uyarısı verebilir ki bunu da istemeyiz.
Eğer alırsanız "slmgr /dli" kodunu CMD'de girin, sonra da ekran görüntüsünü atın. Retail yerine başka bir şey yollarlarsa öğrenmiş oluruz.

Evet, o zaman virüs bulaşmaz. Ama ben bu siteden (Windows 10 Pro Retail Key Satın Al | SaglamLisans) almanızdan yanayım. Uygunbana ile ilgili tek bir konu gördüm forumda, o yüzden güvenilir olup olmadığından çok emin değilim. Ama Sağlam Lisans güvenilirdir, aynı zamanda Uygunbana MAK key falan satıyor olabilir, o zaman belli bir süre sonra Windows etkinleştirilmemiş uyarısı verebilir ki bunu da istemeyiz.
Biraz pahalı ama almaya çalışacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı