Windows 10 etkinleştir yazısını kaldırma

• Konuyu başlatan BeTas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
KMS tavsiye ediyorlar. Bulaşmayın derim. Gidip 40 liraya bir adet OEM Key satın alın Windows'unuz sizin olsun.

Hocam KMS zaten sıkıntılı o crack programı tehlikeli ben direk CMD kodu girerek etkinleştir dedim korsanda olmuyor çünkü işletim sistemi açığı bize sağlanan imkanı neden kullanmayalım.
Windows'u etkinleştirmeden gitmez normal olarak. İnternette satılan 10-20TL olan kodlar var bakabilirsiniz ama bazı programlar sayesinde bedava da yapılıyor. CMD kodları ile de yapanlar var pek araştırmadım ama çalışıyordur herhalde.
Hocam ben öyle kullanıyorum(CMD kodu ile)kalıcı olarak etkinleştirildi yazıyor.

Hocam KMS zaten sıkıntılı o crack programı tehlikeli ben direk CMD kodu girerek etkinleştir dedim korsanda olmuyor çünkü işletim sistemi açığı bize sağlanan imkanı neden kullanmayalım.

Aynı şekilde bende kullanıyorum hocam. Az önce bununla ilgili rehber hazılardım ve reddedildi. Büyük ihtimalle forum kurallarına aykırı diye.

CMD kodu ile de Windowsunuzu KMS sunucularına bağlıyorsunuz. Kodun içeriğine bi bakın eşşek kadar KMS ifadelerini göreceksiniz.

Evet evet eski laptop da denedim merak edip gerçekten çalışıyor güncelleme felanda geliyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı