Windows 10 Etkinleştirilmedi Sorunu

Vay arkadaş ne durum demi millet crack ile orjinal windows 10 sahibi olurken orjinal windowsu olanlar lisansliyamiyor bende orjinal win 7 ile ile denedim ama bir türlü rezerve edemedim sonra crack li windows 8.1 ile rezerve edip update üzerinden windows 10 u kurdum ve kalıcı olarak etkinleşti ne garip değilmi sizde eğer bir çözüm istiyorsanız önermiyorum ama ben yaptım oldugu için diyorum windows 8 crack ile lisanslıyıp update üzerinden windows 10 a geçerseniz kalıcı olarak etkinleşiyor ve windows anakartı tanıyor yani istediğiniz zaman lisans yapmadan temiz bir format atıp otomatik lisanslanıyor cihaz key ihtiyacı kalmıyor.

Vay arkadaş ne durum demi millet crack ile orjinal windows 10 sahibi olurken orjinal windowsu olanlar lisansliyamiyor bende orjinal win 7 ile ile denedim ama bir türlü rezerve edemedim sonra crack li windows 8.1 ile rezerve edip update üzerinden windows 10 u kurdum ve kalıcı olarak etkinleşti ne garip değilmi sizde eğer bir çözüm istiyorsanız önermiyorum ama ben yaptım oldugu için diyorum windows 8 crack ile lisanslıyıp update üzerinden windows 10 a geçerseniz kalıcı olarak etkinleşiyor ve windows anakartı tanıyor yani istediğiniz zaman lisans yapmadan temiz bir format atıp otomatik lisanslanıyor cihaz key ihtiyacı kalmıyor.

Yani şimdi kumar oynamaya ne gerek var :) Aldığı ürünün içinde bu lisansın parasını veriyor insanlar :)

Eski windowsunuz orijinal değilse lisanlama programları var.

Hüseyin kardeş bence okumadan yazdın rastgele Windows 8.1 etkin diyorum Microsoft'la konuştum diyorum Exper'le konuştum diyorum ürün korsan olupta Microsoftu arayacak halim yok değil mi :)

Yani şimdi kumar oynamaya ne gerek var :) Aldığı ürünün içinde bu lisansın parasını veriyor insanlar :).

Bu durumun doğru olmadığını iyi biliyorum. Her programa bu şekilde para ödenirse aldığım öğrenci bursunun 3 katı olması gerekiyor. Netten indirdiğiniz tüm programlar eğer ücretli lisanlama ise helal olsun.

Not: xpyi orijinal aldım.

Kolay gelsin umarım çözülür.

Hüseyin kardeş bence okumadan yazdın rastgele Windows 8.1 etkin diyorum Microsoft'la konuştum diyorum Exper'le konuştum diyorum ürün korsan olupta Microsoftu arayacak halim yok değil mi :)
Haklısın.

Bu dünyada tek öğrenci sen değilsin bende öğrenciyim bende burs alıyorum. Korsan yazılımlara destek vererek orjinal yazılımlarda emeği geçenlerin emeğini hiç etmiş onları itibarsızlaştırmış oluruz diye düşünüyorum. Yarın bir gün senin yapmakta olduğun işi seninle aynı alana sahip olmayan ama daha ucuza çalışırım diyerek elinden alan birinin senin hakkını yemiş olması gibidir bu.

Bu arada sorun düzelmiştir Microsoft bayağı yardımcı olmuştur (Bugün için).
Konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı