Windows 10 etkinleştirme hatası: 0xC004C003

Hacibegic

Zeptopat
Daha fazla  
İşletim sistemi olmayan yeni bir bilgisayara Windows 10 kurdum ve Retail Windows 10 Pro aldım internetten ucuza. Kodu girdiğimde Windows etkinleştirilemedi dedi ve 0xC004C003 hatası verdi. Emin olamadım, adamın verdiği anahtar mı çalışmıyor yoksa benim işletim sisteminde mi bir sorun var?

İşletim sistemi olmayan yeni bir bilgisayara Windows 10 kurdum ve Retail Windows 10 Pro aldım internetten ucuza. Kodu girdiğimde Windows etkinleştirilemedi dedi ve 0xC004C003 hatası verdi. Emin olamadım, adamın verdiği anahtar mı çalışmıyor yoksa benim işletim sisteminde mi bir sorun var?
Telefonla etkinleştirme yapmanız gerek.

Ucuz olanların birçoğu telefonla etkinleştirilebiliyor. Aldığınız yere sorabilirsiniz.

Telefonla etkinleştirme yapmanız gerek.
Dün bu link yoktu son baktığımda,ücretli olanı da,ücretli olanı da aradım.Ücretsiz olan hatta yönlendirmeler sürekli kesildi bekle bekle bir şey yok.Diğerinde de iki kez 15 dk. müzik dinledim ama bir türlü temsilciye bağlanmadı.Anahtarı aldığım elemana yazdım anydeskle bağlanıp halletmiş ben evde değildim.Sorun neymiş diye sordum id hatalıydı sanırım dedi,ne demek istedi anlamadım meşgul etmeyim diye fazla da uzatmadım.

Geri
Yukarı