Windows 10 etkinleştirme kodları güvenilir mi?

BestOfFadeleS

Picopat
Daha fazla  
Sağ altta Windows'u etkinleştir yazıyor ve rahatsız edici, internetten bedavaya aldığım herhangi bir etkinleştirme kodu bana sorun yaşatır mı?

Orijinal lisans almanızı öneririm. Ücretsiz adı atlında Internet'te dolaşn lisans kodlarını kullanmanızı önermem.

Sağ altta Windows'u etkinleştir yazıyor ve rahatsız edici, internetten bedavaya aldığım herhangi bir etkinleştirme kodu bana sorun yaşatır mı?

Yani sıkıntı yok sanırsam, yanlış olabilir.

Sorun yaratacağını sanmıyorum ama çoğu çalışmıyor 100 120 TL civarlarında çalışan kodlar var hocam onlara da bakabilirsiniz.

1. hayır ne zararı verebilir ki. 2. internette bir ton video var "etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır" diye ben öyle yaptım.

O videodaki CMD kodları seni KMS serverine bağlıyor. Bu da uzaktan erişime evet demek:).

Ucuza almak isterseniz saglamlisans.com var

Düz kod ise yani KMS değilse sıkıntı yok. KMS'den de sorun yaşayan görmedim bugüne kadar ama çok da güvenilir değil.

O videodaki CMD kodları seni KMS serverine bağlıyor. Bu da uzaktan erişime evet demek:).

Ucuza almak isterseniz saglamlisans.com var
Hoca birşey olmaz adam ne yapacak Minecraft + Optifine ile en düşük ayarda 100-120 fps alan pc de mining mi yapacak ve kendi isteğimden değil bana kalsa Linux çok daha iyi ama işte bana kalmıyor.

Düz kod ise yani KMS değilse sıkıntı yok. KMS'den de sorun yaşayan görmedim bugüne kadar ama çok da güvenilir değil.
Hocam kod kısa idi çok uzun değil. Tam hatırlamıyorum ama kms diye kelime geçmiyordu galiba.

Geri
Yukarı