Windows 10 ''Fastboot boot twrp.img'' Komutunu Girince CMD Kilitlenmesi

Başka bir USB portunu kullan. Tercihen USB 3.0 değil de USB 2.0 portlarını kullan. Aldığın hata genellikle port değiştirince çözülmüş.

USB 3.0 bağlantısı mevcut değil kasamda. Mevcut tüm USB portlarını denedim ama sonuç yine aynı. Cidden çıldıracak dereceye geldim.

USB 3.0 bağlantısı mevcut değil kasamda. Mevcut tüm USB portlarını denedim ama sonuç yine aynı. Cidden çıldıracak dereceye geldim.

Kullandığın kablo ile ilgili de sıkıntı olabilir. Varsa başka kablo kullanmaya çalış. Bu soruna sahip olanlar %99 port ya da kablo değiştirerek sorunu çözmüş.

Kullandığın kablo ile ilgili de sıkıntı olabilir. Varsa başka kablo kullanmaya çalış. Bu soruna sahip olanlar %99 port ya da kablo değiştirerek sorunu çözmüş.

Kullandığım telefona malesef başka USB kablosu takılmıyor. Kuzenimde sorunsuz çalışıyor kablo mecbur onlara gidip halledicem artık işlerimi..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı