Windows 10 format aşamasında anahtar girilmeyebilir mi?

Kintana

Hectopat
Merhaba bilgisarıma format atmak istiyorum ama Key girme yeri geldiğinde ne yapacağım? Key öğrenme programlarıyla öğrenmeye çalıştığımda Key yok diyor. Format atarken Key yerine atla deyip sonrada Microsoft hesabıma girdiğimde olur mu? Detaylıca anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilgisarıma format atmak istiyorum ama Key girme yeri geldiğinde ne yapacağım? Key öğrenme programlarıyla öğrenmeye çalıştığımda Key yok diyor. Format atarken Key yerine atla deyip sonrada Microsoft hesabıma girdiğimde olur mu? Detaylıca anlatabilir misiniz?
Evet sonradan aktif etmek istiyorum seçeneği var.

Key'i atla dersen Windows'un deneme sürümünü kullanmış olursun eğer kullanmayacağım diyorsan Key alabilirsin. 5-10TL'ye satıyorlar genelde ya da orijinalini alabilirsin senin bileceğin iş.

Format ekranında Key ekranına geldiğinde aşağıdaki kısımda ürün anahtarı yok diye bir kısım var. Oraya tıkladıktan sonra istediğin Windows sürümünü seçip devam edebilirsin.

Genelde keyler anakarta tanımlı oluyor yani aynı windows sürümünü kuracaksanız sizden key istemez muhtemelen.

Bir sıkıntı olmaz yani değil mi ? Yapmak istediğim şu keyi bilmiyorum o yüzden atla diyeceğim bilmediğim için sonra gene giremeyeceğim ama otomatik giriyorsa sıkıntı olmaz öyleyse.

Bilgisayarım toplama işletim sistemi kurulu geldi key programlarıyla keyimi öğrenmeye çalıştığımda key yok diyor. Yani korsan olabilir mi anlamında aklımda sorular oluştu eğer format atarsam keyi otomatik girer mi ?

Bilgisayarım toplama işletim sistemi kurulu geldi Key programlarıyla Key'imi öğrenmeye çalıştığımda Key yok diyor. Yani korsan olabilir mi anlamında aklımda sorular oluştu eğer format atarsam Key'i otomatik girer mi?

O zaman korsan olma ihtimali var hocam. Temiz kurulum yapın ve anahtarı sonra gireceğim deyin. Sonrası için ayrı bir konu açabilirsiniz.

Geri
Yukarı