Windows 10 format atarken "An operating system wasn't found" hatası

Einsatz

Kilopat
Daha fazla  
Şu an kullanmış olduğum "Windows 10 Home Single Language" işletim sistemini çoklu dil desteklemediğinden dolayı değiştirmek istiyorum (yoksa gayet memnunun, bir sorunum yok). Flash belleğime Microsoft'un özel kurulum kısmından ISO formatında Windows 10 indirdim fakat format atma kısmına bir türlü gelemedim, daha önceden yaptığım aynı işlemleri yapamıyorum. Flash belleği UEFI olarak göstermiş olmama rağmen başlamıyor (flash bellek sorunsuz çalısıyor). Boot ettiğim zaman aldığım hata tam olarak şu ;

An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. Press Ctrl+Alt+Del to restart.

Bu hatanın üstesinden nasıl gelebilirim?

BIOS Boot menüsünden flash belleği 1. sıraya aldınız mı?
Evet, hocam zaten onu yaptıktan sonra yazmış olduğum hata ile karşılaşıyorum. Gariptir ki daha önce format attım bu bilgisayara ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
USB bellek dışında harici cihaz varsa onları çıkarmayı deneyin.
USB haricinde takılı bir şey yok hocam. Yani işte sıradan şeyler takılı mouse, klavye vs.
İndirdiğiniz ISO'yu direkt belleğe mi attınız, yoksa Rufus veya Media Creation ile belleğe mi yazdırdınız?
Hocam Microsoft'ta zaten direkt olarak belleğe yükleme seçeneği çıkıyor oradan yükledim.(Yani evet direkt belleğe yazdırdım)
Link : Windows 10'u İndirin

Geri
Yukarı